Tedi Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olan Tedi Market, tüketicilerin gıda dışındaki tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Küçük yardımcı ev aletleri, kozmetik ve birçok ufak ürüne de ev sahipliği yapan firma, son dönemlerin en hızlı gelişen zincirlerinden bir tanesi olmuştur. Buna nazaran yeni şubelerini de açan Tedi Market, doğal olarak personel ihtiyacı da duyuyor. Peki Tedi Market bünyesinde çalışacak olan personeller, ne gibi şartlarla karşılaşıyor ve ne kadar maaş alıyor?

Tedi Market Çalışma Şartları

Tedi Market bünyesinde çalışacak tüm personeller için günlük çalışma süresi 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca firma, personellerine haftalık 1 gün izin hakkı tanırken, yılını dolduran personellerine de 14+2 gün olmak üzere yıllık izin hakkı tanımıştır.

Firma genellikle yoğun olduğu için fazla çalışmanız söz konusu olabiliyor. Bu süreç, firma ve personel arasında mutlaka bir denkleştirmeye çözülüyor ve firma haftalık değişen vardiyalarla çalışıyor.

Tedi Market Maaşları

Tedi Market bünyesinde yeni işe başlayan personeller ilk başlarda asgari ücret kazanmaktadır. Daha sonra personellerin çalışma durumuna göre maaşlarda ve rütbelerde artış görülebiliyor. Ayrıca firma prim usulüyle de çalıştığı için, asgari ücret kazanan insanların bile maaşları daha güzel noktalara çıkabiliyor. Son olarak Tedi Market firmasının personellerin yemek ve yol masraflarını karşıladığının da altını çizebiliriz.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. mehme dedi ki:

    Uno nun gidalari cok guzel.

  2. güney dedi ki:

    tedi. maaşları hangi gün veriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.