En Etkili Cilt ve Yüz Beyazlatıcı Krem Hangisi?

Cilt rengimiz ve görüntümüz sağlıklı olup olmadığımız hakkında en doğru mesajları vermektedir. Soluk ve donuk renkli bir cilde sahip olmak vitamin eksikliğinin habercisi iken, koyu ve estetiği bozan bir cilt rengine sahip olan cildin nemlendiriciye ihtiyacı olduğu konusunu gündeme getirmektedir.

Cilt görüntüsünün veya yüz görüntüsünün bozulmasına sebep olan en önemli etmenler çevresel faktörler, stres ve güneş yanıklarıdır. Bu unsurların ortadan kaldırılması için en etkili cilt ve yüz beyazlatıcı krem kullanılması ve bu kremlerin cildin yapısına uygun olarak seçilmesi şarttır. Krem kullanımı doğru bir tercih olmasına karşın, cilt özelliklerine uygun olmayan, başkasının önerdiği bir kremi sadece onun önerisi olduğu için kullanmak yanlış bir tercih olacaktır. Her insanın cilt yapısı farklıdır ve bir kişiye iyi etki sağlamış olan bir krem diğer kişiye olumsuz etki sağlayabilmektedir.

Cilt Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor mu?

Cilt yapısı açısından değerlendirildiğinde en etkili cilt ve yüz beyazlatıcı krem seçimleri farklılık gösterir. Örneğin yağlı bir ten için kullanılacak en etkili cilt ve yüz beyazlatıcı krem farklı olurken, kuru bir cilt için farklı olacaktır. Özellikle yüz beyazlatmak için kullanılacak kremlere markalı ve yüksek fiyatlı olsa dahi çok fazla güvenmemek gerekmektedir. Sadece iyi bir marka olması sizin cildiniz için en etkili cilt ve yüz beyazlatıcı krem olacağı anlamına gelmeyeceğinden temkinli davranılması şarttır.

Cilt Beyazlatıcı Krem Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Cilde özel krem tercihi yapılması sırasında en etkili cilt ve yüz beyazlatıcı krem satın almak istiyorsanız öncelikle cilt tipinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Cilt Türüne Uygun Beyazlatıcı Krem Seçimi

Eğer cilt tipiniz kuru cilt grubuna giriyorsa, nemlendirme özelliğine sahip ve yağlı krem grubuna giren cilt beyazlatıcı kremleri tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca kuru cilt yapısına sahip olan kişiler tonik tarzında bulunan nemlendirici sonrasında beyazlatıcı krem kullanmalarıyla ciltlerini sorunsuz bir şekilde beyazlatabilirler. Cilt üzerinde bulunan yanık veya çil lekelerini yok etmek ve aynı zamanda koyu ten rengini açmak için en kaliteli krem Arap kızı kremidir. Bu krem vajina ve koltuk altı bölgesinin rengini beyazlatmak için de kullanılan özel bir kremdir.

Cilt Beyazlatıcı Fiyatları

Cilt beyazlatıcı ürünler, doktor reçetesi olmadan satışa çıkarıldığı için fiyatları değişkenlik göstermektedir. Cilt beyazlatıcı fiyatları 15 ile 180 TL arasında değişmektedir.

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem

Son zamanlarda en çok tercih edilen kremlerden biri olan bu ürün, Farmasi laboratuvarlarında özel olarak üretilmiştir. Kremin fiyatı 18 TL’dir.

Redist Beyazlatıcı Krem

Cildinizdeki renk değişimlerini düzenler, aydınlatır ve beyazlatır. Koyu cilt, cilt lekeleri, güneş lekeleri, akne lekeleri, çil lekeleri, genital bölge ve koltuk altı kararmalarını etkili bir şekilde düzenleyerek; aydınlatılmasına ve beyazlatılmasına yardımcı olur. Kremin fiyatı 15 TL.

Fade Out Krem

Fade out extra care leke kremi, düzensiz görünümlü cilt tonlarının, yaşlılık lekelerinin, çillerin ve koyu cilt lekelerinin nazik bir şekilde soldurulmasında etkilidir. Kremin fiyatı 90 TL.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.