İş Bankası Kaçta Açılıyor? – İş Bankası Açılış Saati

Bankalar, paramızı idareli ve güvenli kullanabilmemiz için bize olanaklar sağlayan bünyelerdir. İş Bankası da, ilk olarak eşya koruma amaçlı kurulmuştur ve günümüze kadar lider bir banka konumuna ulaşmayı başarmıştır. İş Bankası, aşırı kurumsal bir kimlik taşıdığı için de genellikle hemen hepimizin mutlaka bir adet banka hesabı veya işlemi vardır. Peki bakalım işlemlerimizi yapabilmemiz için bankanın açılış saatini nasıl öğrenebiliriz ve İş Bankası saat kaçta işlemleri almaya başlar?

İş Bankası Kaçta Açılıyor?

İş Bankası açılış saatini, işlemimizi yapmadan bir gün önce mutlaka öğrenmeliyiz. Çünkü acil bir işlemimiz varsa ve işimizi şansa bırakırsak, işlemlerimizi yapamayabilir veya açılış saatine denk gelemeyebiliriz. Bu yüzden İş Bankası açılış saatini net olarak bilmeliyiz.

Günümüzde birçok bankanın hem büyük alışveriş merkezlerinde hem de normal şekilde şubeleri bulunmaktadır. Alışveriş merkezi bünyesinde bulunan bankaların arasında İş Bankası da yer almaktadır. Bu şubeler sabah saat 10:00’da açılırken, normal çevremizdeki şubeler sabah saat 09:00 civarında açılır ve işlemlere başlar.

Aynı zamanda saatler 12:30’u gösterdiğinde de banka personelleri öğlen tatiline çıkarlar ve işlemler 1 saatliğine tamamen durdurulur. Tekrardan 13:30’da işbaşı yapan personeller, akşam 17:00 saatine kadar müşterilerin işlemlerini gerçekleştirmeye devam ederler.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.