Fibabanka Çay ve Temizlik Personeli Alımı – Fibabanka İş İlanı

Günümüzde çeşitli taksitlendirme kampanyaları ile karşımıza gelen Fibabanka, yıllardan beri ülkemizde dijital alana da önem vererek hizmet etmektedir. Şubelerine davet ettiği müşterilerinin daha güzel ortamda işlemlerini yapabilmeleri adına, Fibabanka yeni dönemde personel alımı gerçekleştirecek. Yeni dönemine girecek olan Fibabanka, şubelerine hem temizlik personelleri hem de çay servisi personelleri alacak. Peki bakalım bu başvurular nasıl yapılacak?

Fibabanka Temizlik Personeli Alımı

Fibabanka, yıllardan beri müşterilerine daima özverili davranan ve onları önemseyen bir bankadır. Çeşitli şubelerinde binlerce personel çalıştıran ve temizlik konusunda da hassas davranan banka, müşterilerinin temiz bir ortamda işlem yapabilmesi için olanak sağlamaktadır. Yeni dönemde de temizlik personeli alımı yapacak olan Fibabanka’ya internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ön başvurunuz incelenip onaylanırsa banka sizi mülakata çağıracaktır. Eğer mülakat sonucunuz da başarılı olursa, hemen işinize başlayabilirsiniz.

Fibabanka Çay Personeli Alımı

Fibabanka, şubelerindeki işlem hızına ve temizlik konusuna dikkat ettiği kadar ikram konusunda da hassas davranmaktadır. Gerek bankaya gelen müşterilere, gerekse yoğun tempoyla çalışan personellere çay ve meşrubat servisleri yapılmalıdır. Müşterilerin hoşnut olması açısından ortaya çıkarılan bu güzel düşünceyi gerçekleştirecek yeni personeller aranıyor. Eğer servis konusunda hızlıysanız ve yoğun bir tempoda çalışabileceğinize inanıyorsanız, Fibabanka çaycılık alımı ilanına Fibabanka web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra, banka size mutlaka dönüş yapacaktır.

Başvuru için tıklayın.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Goncagül dedi ki:

    Merhabalar ben goncagül bankalarda izin değiştiricisi eleman olarak çalışıyorum sürekli gideceğim iş arayışındayım herhangi bir bankada çalışmak istiyorum temizlik çay ikram için tecrübeliyim keçiören incirlide oturuyorum

  2. Merve dedi ki:

    Merhaba ben Merve çaycı olarak calişmak ıstıyorum Arnavutköy de ıkamet edıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.