Akbank Çay ve Temizlik Personeli Alımı – Akbank İş İlanı 2019

Ülkemizde yıllardan beri hizmet veren Akbank, güler yüzlü personel barındırma konusunda adını duyurmayı başarmıştır. Her yeni dönemde eksik kalan alanlara personel alımı yapan ve işleri hiçbir şekilde aksatmayan Akbank, yeni dönemde de çay ve temizlik personel alımı gerçekleştirecek. Banka şubelerinin daima temiz ve güler yüzlü olmasını isteyen Akbank, 2019 dönemine girerken yeni personel alımı yapacağını açıkladı.

Akbank Temizlik Personeli Alımı

Akbank şubelerinin temizliğine daima önem veren bir bankadır. Bu nedenle yeni dönemde temizlik personeli alımı yapacağını duyuran Akbank, iş arayan insanlarımız için de yeni bir umut kapısı oldu diyebiliriz. Akbank, işinde temiz ve titiz personeller arıyor ve yoğun bir tempo olduğu için de, yoğun çalışma durumuna ayak uyduracak personel adaylarına kapılarını açıyor. Eğer sizler de temizlik konusunda başarılı sayılırsanız ve yoğun bir ortamda çalışabileceğinize inanıyorsanız, Akbank’ın web sitesi üzerinden, iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank Çay Personeli Alımı

Akbank, şubelerinin temizliğine önem verdiği kadar servis ve ikram konusunu da önemsiyor. Banka şubelerine gelen müşterilerin işleri uzadığı zaman onlara bir ikram yapılması, banka açısından önemlidir. Çünkü böyle bir ikram konusunda müşteri memnuniyeti artış gösterir. Aynı zamanda bankada yoğun iş temposunda çalışan personellere de ikram yapılmaktadır. Yoğun bir ortamda çay servisi yapabileceğinizi düşünüyorsanız, bankanın internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

  1. Real Deal Meal dedi ki:

    Bankacılık sektörü bir çok kişiye istihdam sağlaması çok güzel

  2. Biz de Bursa’da petek temizleme ve kombi bakımı yapacak usta arıyoruz bizim için de bir ilan yayınlar mısınız 🙂

  3. Nazmiye.demir dedi ki:

    Cay.temiz.calişmak.istiyorum

  4. Sirin dedi ki:

    İyi günler ben Denizli’de yazıyorum bende bankalarda çay ve temizlik işi arıyorum daha önceden çalıştım özel şirketlerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir