Halkbank Çay ve Temizlik Personeli Alımı – Halkbank İş İlanı 2019

Yıllardan beri ülkemizde en eski bankalardan birisi olarak hizmet veren Halkbank, eski bir kuruluş olmasına rağmen daima yepyeni yüzüyle yeni şeyler yaratmaya devam ediyor. Özellikle personellerinin güler yüzlü olmasına dikkat eden Halkbank, müşteri memnuniyeti açısından personel seçiminde oldukça titiz davranıyor. Halkbank, geçtiğimiz dönemde çay ve temizlikçi personeli alımı yapmıştı. Yeni dönemde de aynı alanlarda alım yapacağını belirten Halkbank, çalışmak isteyen ve iş arayan insanlarımız için yeni bir ekmek kapısı olabilir.

Halkbank Temizlik Personeli Alımı

Halkbank, bugüne kadar tüm şubelerinde daima özenli ve titiz bir çalışma disiplinine sahip olmuştur. Tabii ki şubelerinin temizliğine ve personel sayısına da oldukça dikkat eden banka, neredeyse her dönem temizlik personeli alımı yapmaktadır. Bankalar, bu dönemlerde de personel alacak ve personel alacak bankalar arasında Halkbank da yer alıyor. Temizlik konusunda titizseniz ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilirseniz, Halkbank’ın web sitesi üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Halkbank Çay Personeli Alımı

Halkbank, temizlik alanına dikkat ettiği kadar şubelerinde ikram edilecek ürünlerine de olanaklar sağlamaktadır. Müşterilerine kahve, çay ve su gibi ürünler ikram etmeyi seven ve müşteri memnuniyetini en üst saflara taşıyan Halkbank, çaycı alımı da yapacak. Çaycı alımlarında tek dikkat edilen husus, başvuru yapan kişinin alım yapılacak şubeye yakın bir yerde ikamet etmesi olacaktır. Bu durum, banka tarafından öncelik olarak belirtilmiş. Eğer böyle bir avantajınız varsa, Halkbank web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Ön başvurunuz onaylanırsa, mülakata davet edilirsiniz. Mülakatınız da başarıyla sonuçlanırsa, işinize başlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

 1. Merve Aymak dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler şansımı denemek istiyorum

 2. Demet dedi ki:

  Yararlı ve faydali içerik teşekkürler

 3. Asaf Eren dedi ki:

  Kocaeli de ikamet ederken halk bankasında çaycı olarak çalıştım. Çalışma şartları çok iyi.

 4. Doğru Para dedi ki:

  Özellikle ilköğretim mezunu olanlar için oldukça ideal bir iş ilanı bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir