A101 İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Ülkemizin dev perakende market sistemlerinin bel kemiği olan A101, her geçen gün daha da büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kısa zaman önce kurulan ve ülkemizin 81 iline de yayılan firma, uygun ve hesaplı alışverişiyle beraber, müşterilerini kendisine bağlamayı çok iyi biliyor. Bunun yanı sıra firmada çalışma şartları da merak konusu olmaya devam ediyor. Peki gerçekten A101 firmasında çalışmak isteyen personeller, ne gibi şartlarla karşılaşıyor ve ne kadar maaş alıyor?

A101 Çalışma Şartları

A101 firmasında personellerin günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere haftada bir gün izin hakkı tanıyan firma, bünyesinde 1 yıllık çalışma süresini dolduran personellerine de 14+2 günlük yıllık izin hakkı tanıyor. A101 firması oldukça yoğun bir firma olduğu için, zaman zaman fazla çalışabiliyorsunuz. Fakat ne kadar çalışırsanız çalışın, ek çalışılan süreye mutlaka ek ödeme veya denkleştirme yapılıyor. Ayrıca resmi tatil günlerinde çalışmaya devam ederseniz, mutlaka maaşınıza ek mesai ödemesi alabiliyorsunuz.

A101 Maaşları

A101 bünyesinde çalışan tüm personeller, 3 ana kategoriye ayrılmıştır. Birinci kategori mağaza müdürleridir. Mağaza müdürleri 2.000 – 2.750 TL arasında maaş almaktadır. İkinci kısımda bulunan Mağaza müdür yardımcıları ise 1.750 – 2.500 TL arasında maaş almaktadır. Son olarak işe normal yollardan başlayan ve sıradan çalışan personellerin de aylık 1.600 – 1.750 TL arasında maaş aldıklarını söyleyebiliriz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.