Nusr-Et Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2023

Nusr-Et ilk olarak ülkemizden çıkan ve zamanla yurtdışı şubelerine de yayılan büyük bir et lokantası zinciridir. Sahibi Nusret Gökçe olarak bilinen firmanın, zamanla bu kadar fazla yayılması da aynı zamanda ülke istihdamına da katkı sunmaktadır. Buna nazaran merak edilen konulardan birisi de, firmanın çalışma şartları ve maaşlarıdır. Peki bakalım Nusr-Et firmasında çalışan personeller hangi şartlarda çalışıyor ve ne kadar maaş alıyor?

Nusr-Et Çalışma Şartları

Nusr-Et firmasında personellerin günlük çalışma süreleri  8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, yılını dolduran personeller de yıllık izin haklarını kullanabilmektedir.

Nusr-Et şubeleri genellikle yoğun olduğu için fazla çalışmanız da söz konusu olabiliyor. Tabii ki bu fazla çalışma süreleri mesai olarak nitelik kazanıyor ve mesai ödemesi alabiliyorsunuz.

Nusr-Et Maaşları

Nusr-Et gibi dev bir firmada henüz yeni işe başlayacaksanız, ilk bir yıla kadar asgari ücret kazanacaksınız demektir. Lakin yıllar boyunca firmada çalışırsanız komi, garson ve kebapçı gibi rütbelere erişebilir daha fazla maaş alabilirsiniz.

Maaşı asgari ücret olan personeller bile, bahşiş oranlarının yüksek olmasıyla beraber maaşlarının katlarını kazanabiliyorlar. Bu nedenle firmada elinize asgari ücretten daha fazla para geçeceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Nusr-Et şubeleri saat 24:00’de kapandığı için, firma personelleri servis imkanından da faydalanabiliyor.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Adem dedi ki:

    Çalışmak istiyorum

  2. Böylesine elit bir mekanda ve çok yüksek tutarların ödendiği bir mekanda asgari ücret ile çalışmak zoruma gidebilirdi. Esnaf lokantasında da çalışsam o da asgeri ücret verirdi. Tek fark sanırım bahşişler olmalı. Nusret’in biraz bonkör davranıp, elini cebine atmasında fayda var. Çok zor değil çalışanlarını memnun etmek. Acunu feyz alsın en azından.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir