Uno Plasiyer İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Uno firması, geçmişten günümüze kadar gelen köklü firmalardan birisidir. Buna nazaran, böylesine köklü firmaların daha önce plasiyer çalışma şartlarını ve maaşlarını incelemiştik. Fakat Uno firması hakkında hiç incelemede bulunmadık. Peki bakalım Uno firmasında plasiyer olarak çalışma isteyen personel adayları hangi şartlarla karşılaşacak ve ne kadar maaş alacak?

Uno Çalışma Şartları

Firmada işe başlama saati sabah 06:30 olarak belirlenmiştir. Ayrıca evinizin bulunduğu yerden servisler koşulsuz şartsız sizi her sabah alarak depoya götürmektedir. 06:30 civarında dağıtıma başlayacağınız için net olarak saat 13:30 gibi işbaşı yapmayı bırakırsınız. İsterseniz servisi bekleyebilir, isterseniz kendi imkanlarınızla evinize gidebilirsiniz.

Ayrıca hafta içi yoğun bir dağıtım zamanı olacağı için her Pazar günü bir günlük dinlenmeniz vardır. Eğer firmada uzun yıllar boyunca çalışmayı düşünüyorsanız, 1 yılınızı doldurmanız durumunda 14+2 günlük yıllık izin hakkına sahip olabilirsiniz.

Uno Maaşları

Uno firmasında personellere verilen maaşlar net olarak asgari ücrettir. Lakin size özel olarak verilen multinet benzeri karta her ay maaşınızın yarısı kadar ödeme alırsınız. Bu kartın içerisindeki ödemeyi de alışveriş merkezlerinde ve lokantalarda harcayabilirsiniz.

Son olarak firmanın prim usulüyle çalıştığının da altını çizelim. Eğer satışlarınız her ay sonu yüksek olursa, maaşınızın 2 veya 3 katı kadar prim ödemesi alabilirsiniz.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Sezer dedi ki:

    Sofor plasiyerim daha once yaptigim istir prestij dagitimda 3 sene plasiyerlik yaptim..

  2. Mahir dedi ki:

    Şeker piliç de ve aynes de sıcak satış elemanı olarak 2 sene çalıştım .E ehliyetim src ve psikoteknik belgelerim var …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir