Ucz Market Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2023

Ticari yaşamına 2012 yılında başlayan ve 10 farklı şubesiyle hizmet veren Ucz Marketler, bu zamana kadar en uygun fiyatlara rağmen en kaliteli ürünlerini de bünyesinde barındırmayı başarmış, müşteri kitlesini daima memnun ederek yüksek tutmuştur. Uzun zamandan beri aynı şubelerinde hizmet veren Ucz Market, şu sıralar şube sayısını arttırmayı da hedefliyor. Doğal olarak yeni şubelere de personel alımları yapılacaktır. Peki bakalım Ucz Market bünyesinde çalışacak personeller hangi şartlarda istihdam edecek ve ne kadar maaş alacak?

Ucz Market Çalışma Şartları

Ucz Market bünyesinde personellerin günlük çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu vakit, yemek  ve çay molalarıyla beraber 8.5 saati bulacaktır. Aynı zamanda personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, yılını dolduran personeller de 14+2 günlük yıllık izin haklarını kullanabilmektedir.

Ucz Market bünyesi, her hafta vardiya değişikliği de yapmaktadır. Yani bir hafta sabahçı, diğer hafta akşamcı olarak çalışmak durumunda kalıyorsunuz.

Ucz Market Maaşları

Ucz Market bünyesinde mağaza sorumluları veya mağaza sorumlusu yardımcılarının dışındaki tüm personeller asgari ücret kazanmaktadır. Ayrıca hedef cironun aşılmasıyla beraber personellerine prim ödülü de dağıtan firma, tüm personellerin yemek masraflarını da karşılamaktadır.

Kısacası firmada Maaş + Yemek + Prim gibi imkanlarla, rahat bir ortamda çalışabiliyorsunuz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.