Dominos Pizza Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Dominos Pizza, Türkiye’nin hemen hemen her ilinde bulunan büyük pizza zincirlerinden birisidir. Genellikle öğrenci olarak ve kurye göreviyle işe girmek isteyen insanlarımız da bulunuyor. Gece geç saatlere kadar açık olan Dominos Pizza’nın tüm çalışma şartlarını ve maaşlarını sizler için yineledik.

Dominos Pizza Çalışma Şartları

Dominos Pizza’da öne çıkan şeylerden birisi de çalışma şartlarıdır. Çünkü genellikle yorucu olan bu işte, günde 10-12 saat aralığında çalışmak gerekebiliyor. Çoğu şirket 8 saat çalışma prensibi sunarken, Dominos Pizza’da bu durum yok. Çalıştığınız pozisyon ne olursa olsun, mağaza yoğun olduğu zamanlarda her pozisyonda çalışma durumunuz meydana gelebilir. Bu nedenle, bu şartları aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor. Hatta ve hatta iş yoğunluğuna göre, kuryeliğe çıkanlar bile mağaza içerisindeki görevlere dahil olabiliyor.

Dominos Pizza Maaşlar

Öncelikle Dominos Pizza firmasında maaş alma konusunda herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmayacağınızı belirtmemizde fayda var. Maaş alacağınız gün, paranız tam olarak hesabınıza yatmış olur. Alacağınız maaşın miktarı da, yoğun çalışma temponuza göre değişiklik gösterebiliyor. Mağazanın en yoğun olduğu zamanlarda görev alırsanız, maaşınız asgari ücretin biraz daha üstüne tekabül edebilmektedir. Ayrıca gösterdiğiniz performansa göre da prim alma şansınız bulunuyor.

Dominos Pizza İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dominos Pizza’ya internet üzerinden veya bizzat şubelere gidip görüşerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İşe acilen girmek gibi bir sorununuz varsa, başvurunuzu yüz yüze yapmanızı öneririz. Yüz yüze yapılan başvurular, daha çabuk değerlendirmeye alınacaktır.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Zeki dedi ki:

    Motor kurye lerin maaşi neden düşük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.