Haxball Makro Hilesi – Makro Hack

Haxball-Wallpaper

İnternet dünyasının en gözde oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan Haxball isimli futbol oyununda topları kolayca tutabilmek ve etkili vuruşlar yapabilmek için aslında kurulumu çok basit olan bir hilemiz var. Siz de bu hileyi bilgisayarınıza kurarak kolayca rakiplerinize fark atabilir ve karşı tarafı adeta çıldırtabilirsiniz. Bu hilenin kurulumu oldukça basit olduğundan dolayı kurarken herhangi bir zorluk ya da vakit kaybı yaşamayacaksınız. Ancak hilenin olumsuz tek bir tarafı var o da z ve c harflerini klavyede yazarken bu harferin “x” şeklinde gözükmesidir. Bu şekilde bir görüntüden rahatsız olursanız hileyi kurduğunuz gibi yine basitçe silerek Haxball oyununu eski haline çevirebilirsiniz.

Bu hileyi bilgisayarınıza indirmek için download autohotkey yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Hile bilgisayarınıza indiği zaman indirildiği klasörden girerek hileyi normal bir program kurulumu gibi kuruyorsunuz. Ardından masaüstüne gelerek Yeni > Yeni autohotkey script kısmına tıklıyorsunuz. Bu aşamadan sonra karşınıza Windows’un not defteri gibi içerisinde yazı olan bir belge gelecektir. Bu belgedeki tüm yazılı kısımları silmeniz ve size vereceğim .txt belgesindeki metni oraya yazın. Daha sonra bu dosyaya sağ tuş ile tıklayıp compile script deyip oyuna giriş yapıyorsunuz. Hileyi çalıştırmak için capslock tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu hileyi kullanmanız bu oyunda gelişmenizi önemli ölçüde etkilediği için herhangi bir hile kullanmadan oynamanızı tavsiye ederim.

Hile kodlarını indirmek için tıkla!

Program kuruluş aşamaları (resimli)

makro4-1
makro5-2
makro7-3

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

5 Yanıt

 1. cilt bakimi dedi ki:

  anlatımınız için teşekkürler.

 2. program indir dedi ki:

  haxball canım sıkıldığı zamanlarda arkadaşlarla beraber sitres atmak için oynuyoruz. bundan sonra yenilmeyeceğiz demekki hile sayesinde..

 3. Agario dedi ki:

  çok aradığım bir hileydi sonunda bula bildim ayrıca anlatım içinde teşekkürler

 4. yıllardır oynadığım oyundu görünce nasıl mutlu oldum anlatamam. hileyi denedim çalısıyor hiçbir sıkıntı çıkmadı eline saglık hocam.

 5. sinoz akne kremi dedi ki:

  böyle bir oyun olduğunu bile bilmiyordum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir