Traffic Racer Sınırsız Para Hilesi – Traffic Racer Hack

Android telefonlarda ve tabletlerde severek oynanan Traffic Racer tamamıyla bir Türk yapımı oyundur. Bu oyunun yapımcısı Soner Kara adlı kişidir ve android markette 100 milyon indirmeye ulaşması ile de bilinmektedir. Bu başarılı oyunun bir Türk tarafından yapılmış olması öncelikle bizleri gururlandıran bir şey. Bunun yanı sıra biraz oyundan bahsetmek gerekirse adrenalin dolu ve gerçek hayatımızda isteyip de belki kullanamadığımız araçlar ile istediğiniz hareketleri yapmanıza olanak sağlıyor. Oyunda canlı grafiklerin kullanılması, şarj yemeyen özellikte olması ve tüm Android cihazlar ile uyumlu olması yine oyunun tercih edilmesindeki önemli özelliklerden sayılıyor.

Hangi oyun olursa olsun daha eğlenceli hale getirmek için indirebileceğiniz oyun hilelerini de ayrıca tercih edebileceğinizi söyleyebiliriz. İndireceğiniz sınırsız para hilesi sayesinde paranız bitmeyecek ve böylece oyun daha da eğlenceli olacak. Üstelik son sürüm olan bu sınırsız para hilesinin oyuna ne kadar eğlence katacağını ve zaten beğenerek oynadığınız bu oyunun daha da nasıl zevkli hale gelebildiğine şahit olacaksınız.

Traffic Racer Sınırsız Para Hilesi - Traffic Racer Hack Traffic Racer Sınırsız Para Hilesi - Traffic Racer Hack1

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

7 Yanıt

 1. agario dedi ki:

  Bu oyun çok güzel verdiğin hile için teşekkür ederim

 2. agario pvp dedi ki:

  trafic racer’ı türklerin yağtığını bilmiyordum , şimdi hilesiyle daha güzel 🙂

 3. ersagorganik dedi ki:

  son 6 yıldır internet reklamcılığının içindeyim.arada oyun oynayarak vakit geçirmek eglenceli oluyor .bu oyunuda indirerek sisteme yenilerini katmak niyetindeyim teşekkürler

 4. promosyon dedi ki:

  IOS’da da keşke hile kullanabilsek.

 5. türk yapımcıya destek olmak lazım kolay cıkmıyor sonucta ülkemizde ama hile basarılı elinize saglık

 6. Umut Sönmez dedi ki:

  Günlerdir aralıksız oynuyorum,bağımlılık yaptı tavsiye ederim.
  Bu arada hile için teşekkürler,tamam.org yönetimi.

 7. emre dedi ki:

  Ne zamandır bu oyunu arıyordum gerçekten mükemmel bir oyun yapımcısıda Türk sanırım Soner Kara olarak görmüştüm google playde , oyunu paylaşdığınız için çok teşekkür ederim çünkü google play’den oyun indiremiyorum ve burdan indiriyorum teşekkürler , tamam.org yönetimi ve yazarları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir