LG G6 Tanıtıldı! İşte Özellikler ve Fiyatı!

LG Markasının yeni modeli, MWC 2017’de tanıtıldı. LG markasının tanıtmış olduğu LG G6 modelinin duruşu ve tüm özellikleri detaylı bir şekilde kullanıcılara sunuldu.

LG G6 modeli, diğer modellere göre bambaşka bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Özellikleri ve duruşu açısından LG, yeni modelinde neredeyse devrim niteliğinde bir değişik konsepte imza atmış durumda.

LG G6 Tasarım Özellikleri

LG G6 modeli, diğer modellere göre daha dayanıklı bir yapıya sahip. Tek bir kasa halinde karşımıza çıkan G6 modeli, metal çerçeveyle kaplı halde üretildi. Aynı zamanda köşelerinin oval olmasıyla farklı bir görünüm ve deneyim sunan LG G6’nın ekranında da fiziksel herhangi bir tuş bulunmuyor. Bu durum da ekran kapasitesine daha fazla yer ayrıldığını gözler önüne seriyor.

IP68 sertifikasına sahip olan G6 modeli, LG markasının en dayanıklı modeli olabilme şansı kazandı. Suya ve toza karşı dayanıklı olarak üretilen G6, sistemsel özellikler bakımından da çok konuşulacak.

LG G6 Teknik Özellikler

LG G6 modelimizin ekranı, 5.7 inç büyüklüğüne sahip. 2880 x 1440 HD ekran kalitesine sahip olan G6 modelinin 564 ppi ekran yoğunluğu da göz önünden kaçmayacak bir özellik. LG G6’nın ram desteği ise 4GB kapasitesinde. Aynı zamanda depolama alanı olarak da 32GB ve 64GB seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekler harici kart kullanılarak 256GB’a kadar taşınabiliyor. LG G6 modelinin işlemcisi ise 4 çekirdekten oluşuyor. Aynı zamanda LG G6 modeli, Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle beraber gelecek.

LG G6 Kamera Özellikleri

LG G6 modelimizin ön kamerası 5, arka kamerası ise 13MP kalitesinden oluşuyor. Led ve flaş uyumunu da beraberinde getiren kameralar, telefonun adının daha fazla bahsedilmesine de imkan sağlayacak.

LG G6 modeli, 10 Mart’tan itibaren satışa sunulacak. Fiyatlarının ise 2400 – 2500 TL arasında kalması bekleniyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.