Samsung Galaxy C5 Pro Kullanıcılara Sunuldu

Samsung’un üzerinde uğraş verdiği Galaxy C5 Pro, Samsung Forum 2017 etkinliğinde ortaya çıktı. Uzun süredir cihaz üzerinde çalışmalarına devam eden Samsung, Samsung Galaxy C5 Pro’nun özelliklerini, fiyatını ve renk seçeneklerini Samsung Forum 2017 etkinliğiyle beraber kullanıcılara sundu.

Samsung, yeni cihazını ekonomik telefonları tercih eden kullanıcılar için çıkardı. Özelliklerine göre fiyatının uygun olması, uygun cihaz arayan kullanıcılar tarafından ilk incelenecek cihaz olabilir.

Samsung Galaxy C5 PRO Özellikler

Samsung Galaxy C5 Pro, 5.2 inç büyüklüğüne ekran boyutuna sahip. 4GB Ram desteğiyle birlikte satışa sunulacak olan C5 Pro’nun 64GB depolama alanı da bulunacak. Bunun yanı sıra depolama alanı harici microSD kart ile 256GB’a kadar yükseltilebilecek.

C5 Pro, 8 çekirdekli işlemcisiyle karşımıza çıkacak. Aynı zamanda gücünü Snapdargon 626 yonga setinden alacak olan cihaz, 2GHz hızıyla birlikte çalışacak.

Kamera özelliklerine bakacak olursak C5 Pro’nun ön ve arka kamerası 16MP kalitesinde olacak. İki kameranın aynı olması, arka kamerayı yine de farklı kılacak. C5 Pro’nun arka kamerası aynı zamanda LED flaş desteğine sahip olacak.

Cihazın işletim sistemi hakkında soru işaretleri oluşsa da, cihaz büyük ihtimalle Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle satışa sunulacak. Aynı zamanda batarya gücü de 3000 mAh olacak.

Samsung Galaxy C5 Pro Fiyatı

Samsung Galaxy C5 Pro, ilk olarak Çin pazarlarında satışa sunulacak. Daha sonra diğer marketlerce satılacak olan C5 Pro’nun 362 dolara satılması bekleniyor. 362 dolar da Türk lirası olarak hesaplandığında 1500 – 1600 TL arasında fiyat beliriyor.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. BARIŞ YEMAN dedi ki:

    Samsung’un son çıkardığı telefonlar harika.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.