Sanal Gerçeklik ile Oynanabilen 12 Müthiş Oyun

Sanal Gerçeklik ile Oynanabilen 12 Müthiş Oyun başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sanal gerçeklik ya da orijinal adıyla virtual reality son dönemde bir hayli göze çarpmaya başladı. Bunun nedeni ise uzun süredir çıkması beklenen Oculus Rift ve HTC Vive gibi sanal gerçeklik sistemlerinin piyasaya sürülmüş olması. Bu sanal gerçeklik sistemleri ile birlikte bir süredir test aşamasında olan ve sanal gerçeğin nimetlerinden yararlanmanıza imkan tanıyan oyunlar da çıkış yaptı. Birçok yeni sanal gerçeklik oyunu da yolda ve büyük potansiyele sahipler. Sanal Gerçeklik ile Oynanabilen 12 Müthiş Oyun u sizler için seçtik.

Sanak gerçeklik hakkında detaylı bilgi için yazımıza bakabilirsiniz.: Sanal Gerçeklik Nedir? Nereler de Kullanılır?

Eğer oyun deneyiminizi bir sanal gerçeklik sistemiyle bir adım öteye taşımaya karar verdiyseniz bu yazımız hoşunuza gidebilir; çünkü bu yazımızda en büyük potansiyele sahip olan ve yayınlanmış en başarılı sanal gerçeklik oyunlarını bir araya toplayacağız. Listemizde farklı türde oyunlara yer vermeye çalıştık. İşte listemizdeki sanal gerçeklik oyunları:

Sanal Gerçeklik ile Oynanabilen 12 Müthiş Oyun

Overkill’s The Walking Dead

Overkill's The Walking Dead

The Walking Dead zombileri, korku, bolca aksiyon ve sanal gerçeklik Overkill’s The Walking Dead‘de bir araya geliyor. Daha ne isteyebilirdik değil mi?

Resmi bir The Walking Dead FPS oyunu olan Overkill’s The Walking Dead, PayDay serisiyle yakından tanıdğımız ve başarısını kanıtlamış olan Overkill oyun geliştirme stüdyosu tarafından hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene düzenlenen E3 etklinliğinde tanıtılan Overkill’s The Walking Dead’in sanal gerçeklik ile çalışan oynanabilir bir versiyonu da yine aynı etkinlikte oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. HTC Vive ve Oculus Rift’in piyasaya sürülmesinin ardından Overkill’s The Walking Dead’in bu sene içerisinde çıkış yapması büyük bir ihtimal.

Sanal Gerçeklik ile Oynanabilen 12 Müthiş Oyun başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.