Galaxy S8 Bu Özelliklerle Geliyor!

Galaxy S8 tanıtımı, günden güne sabırsızlıkla bekleniyor. Tanıtımına günler kala Galaxy S8’in serisinin ne şekilde çıkacağı ise tamamen sızdırıldı. Özelliklerinin sızmasının yanı sıra resimlerinin de ortaya çıkması, daha önce yapılan tahminleri kuvvetlendirdi.

Galaxy S8 serisinin kavisli bir ekrana sahip olacağı söylentiler arasında yer almıştı. Bu söylentiler, özelliklerin açıklanmasıyla biraz daha güç kazandı ve son olarak resimlerin de ortaya çıkmasıyla tamamen kuvvetlendi.

Galaxy S8 Serisinin Özelliklerini Hatırlayalım

Galaxy S8’in ekran boyutu 5.8 inç olacak. Bununla beraber Galaxy S8 Plus’ın ekran boyutu ise 6.2 inç olacak. İki serinin de sisteminde 8 çekirdek  ve 4GB ram gücü bulunacak. Depolama alanının 64GB olması beklenen seri, harici microSD kartıyla bu depolama 256GB’a kadar yükseltilebilecek.

Galaxy S8 ve S8 Plus’un arka kamerası 12, ön kamerası ise 8MP kalitesinden oluşacak. Aynı zamanda iki cihazın da arka kamerası çift kameradan oluşacak. Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle tanıtılacak cihazlar, parmak izi okuyucu özelliğini de barındıracak.

İnce ve kavisli bir tasarıma sahip olan S8 serisi, tanıtım gününü bekliyor. Bununla beraber milyonlarca kullanıcı da merak içinde tanıtım gününün gelmesini bekliyor. Samsung, yeni seriyi ise 29 Mart tarihinde tanıtacağını açıklamıştı.

Yeni Serinin Duyurulan Fotoğrafları

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.