Snapchat’te Bitmojiler Ana Ekrana Eklenebilecek!

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Snapchat, yeni bir yeniliğe hazırlanıyor. Yepyeni bir güncellemeyle gelecek olan Snapchat, bu sefer farklı bir şekilde güncellemesini sunacak.

Bilindiği üzere Snapchat’a gelen güncellemeler ve beta sürümler ilk olarak iOS kullanıcılara sunuluyordu. Snapchat, yeni güncellemesini yaptı ve beta sürümünü ise ilk olarak Android işletim sisteminde tanıttı.

Snapchat güncellemesi oldukça ilgi ve merak konusu olurken, Twitter’de beta sürümü hakkında bir kullanıcı tarafından bilgi verildi. Twitter kullanıcısı, Snapchat beta sürümünün ekran görüntüsünü paylaştı. Ekran görüntüsünde ise görülüyor ki, artık Snapchat bitmojileri ana ekrana Widget olarak eklenebilecek. Bir nevi kısayol olan Widgetler sayesinde, kullanıcılar artık widgetlere tıklayarak istedikleri anda beklemeden sohbet başlatabilecekler.

Uzun süre önce bu güncelleme için çalışmalara başlayan Snapchat, beta sürümünü bazı kullanıcılar için kullanıma açtı. Demo sürümünün yayınlanmasıyla bir kullanıcı tarafından Twitter’den paylaşılan görüntünün güncellemeye çok yakın olduğumuzu gösteriyor.

Henüz uygulamanın ne zaman tam olarak yayınlanacağı belli olmasa da, çalışmalara bakıldığında bu sürenin oldukça kısa olduğu anlaşılıyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir