iPhone 10. Yıla Özel Yeni İsmiyle Geliyor!

Apple, iPhone 7s ve iPhone 7 Plus cihazlarının yanında yeni bir cihaz daha çıkarabilir. Bu söylentiler devam ederken, Apple söylentilere hiçbir şekilde yanıt vermedi ve sessiz kaldı. Apple’ın söylentilere sessiz kalması da bu iddiaları gün geçtikçe güçlendiriyor.

Apple, 10. yıl kutlamaları için yeni bir cihaz tanıtabilir. Bu cihazın isim söylentileri de uzun süredir internette dolaşıyor. Apple, yeni cihazının ismini iPhone 8 veya iPhone X olarak belirleyebilir. Son günlerde yayımlanan haberlere göre yeni tanıtılacak olan cihazın ”iPhone Edition” ismini taşıyacağı da belirtiliyor.

Apple’ın özel cihazının isim tablosu bir hayli genişlese de, sistemsel ve fiziksel özellikler hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Söylentilere göre Apple’ın yeni cihazı AMELOD ve kavisli bir ekrana sahip olacak. Aynı zamanda ana ekran tuşunun çıkarılması da söz konusu söylentiler arasında.

Apple’ın yeni cihazının ekran boyutu 5 inç olarak bekleniyor. Çift lensi arka kamera kalitesini barındıracak olan yeni cihaz, kablosuz şarj özelliğini de taşıyabilir.

IPHONE EDITION EYLÜL AYINDAN SONRA PİYASADA OLACAK

iPhone 7s ve 7s Plus serilerinin eylül ayında satışa çıkması bekleniyor. Satışa çıkarılan 7 serisinin yanında, yeni cihazın da tanıtımının yapılması beklentiler arasında yer alıyor. Bilinen bir diğer husus da, tanıtılacak olan yeni serinin hemen piyasaya sürülmeyeceğidir.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.