Xiaomi Mi MIX 2 %93 Devasa Ekran Gövdesiyle Gelecek!

Geçtiğimiz sene Çin merkezli hizmet veren telefon üreticisi Xiaomi, Mi MIX konseptini tanıtmıştı. Özellikleri, fiyatı ve duruşu bakımından kullanıcıları adeta şaşkına çeviren Mi MIX serisinin ikinci modeli için de çalışmalar sürüyor. Dünya pazarında yerini aldıktan sonra piyasada en çok tercih edilenler arasına gire Mi MIX serisi, ikinci cihazını da tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtımdan önce dolaşan birkaç iddia da beklentileri yükseltiyor.

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Mi MIX ilk cihazında olduğu gibi ikinci cihazda da Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın çalıştığını vurguladı. Mi MIX 2, ilk cihaza kıyasla daha çarpıcı şekilde karşımıza gelebilir. Söylentilere göre Mi MIX 2, %93 boyutunda ekran gövdesine sahip olacak. Doğal olarak devasa bir hal alacak cihaz, tanıtımı en çok beklenen cihazlar arasında bulunuyor.

Mi MIX 2 hakkında yapılan iddialar bununla da sınırlı kalmıyor. Mi MIX serisinin ilk modeline parmak izi sensörü cihazın arkasına yerleştirilirken, Mi MIX 2 modelinde ekrana yerleşik olacağı tahmin ediliyor. Parmak izi sensörü hakkında bir diğer iddia da, sensörün telefonun ön kısmında ekrana yerleşik olmadan çıkacağı yönünde.

Mi MIX 2 modelinin tamamen seramik bir gövde tasarımı ile tanıtılacağı tahmin ediliyor. Cihazın tanıtım tarihi henüz belirlenmese de, bu yılın sonlarına doğru tanıtımın yapılacağı tahmin ediliyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.