Sony Xperia M5 İncelemesi (Özellikleri ve Fiyatı)

Japon firma Sony, akıllı telefon pazarında çıkarttığı ürünler ile kullanıcılardan bilindiği üzere istediği ilgiyi almayı başaramamakta idi. Çıkarttığı yeni akıllı telefon modelleri ile sektörde yerini sağlamlaştırmak, kullanıcılardan yeterli sevi,yede olumlu ilgi almak isteyen Sony, Xperia M5 modeli ile karşımıza çıkmaktadır. 5 inç büyüklüğünde ekranı olan Sony Xperia M5 Full HD ekran çözünürlüğü ile karşımıza çıkmaktadır. 441 PPI değerinde piksel yoğunlu olan cihaz, MediaTek Helio X10 işlemcisine sahiptir. Grafik işlemcisi olarak ise modelde PowerVR G6200 yer almaktadır. Çizilmeye karşı dayanıklı bir camı olan Sony Xperia M5, 7.6 mm kalınlığına ve 142.5 gram ağırlığına sahiptir. 3 GB RAM’i olan cihaz, 16 GB dahili depolama alanı ile kullanıcıya sunulmaktadır. Bu mevcut dahili depolama alanını microSD kart ile artırabilmek mümkündür.

İşletim sistemi olarak Android 5.0 Lollipop’a sahip olan Xperia M5, 21.2 MP değerinde arka kameraya ve 13 MP değerinde de selfie kamerasına sahiptir. 2600 mAh bataryası ile oldukça iyi bir şarj süresine sahip olan Sony Xperia M5 kullanıcılardan nasıl bir ilgi alacak, olumlu – olumsuz tepkiler nasıl olacak oldukça merak edilmektedir. İlerleyen günlerde Sony Xperia M5‘in zorlu akıllı telefon pazarındaki rekabette kendisine nasıl bir yer bulduğunu, firmanın istediği satış rakamına ulaşıp ulaşmadığını kesin bir veri sonuçları ile anlayabileceğiz. Sony bakalım bu akıllı telefon modeli ile istediği başarılı satış rakamını elde edebilecek mi, kullanıcılardan olumlu beğeniler toplamayı başarabilecek mi?

Sevebilirsin...

6 Yanıt

  1. Sony marka telefonlara hiç bir zaman sıcak bakmadım. Ama bu sefer güzel iş çıkarmışlar gibi. İlk iş ümitköyde uygun fiyata satan yer bakacağım :).

  2. Teşekkürler inceleme için çok hoşuma gitti yazılarınızın devamın bekliyorum

  3. Ben daha önce sony kullandım ama pek beğenmemiştim artık sony geçme kararı aldım son yıllarda inanılmaz telefonlar çıkartıyor

  4. tam olarak bildiğim gibi sony nin ürettiği çok güzel suda geçirmez bir telefonu daha var bildim bileli güzel telefon üretmeye devam ediyorlar.

  5. KPSS Haber dedi ki:

    En sevdiğim oyunlardan bir tanesi. Severek oynuyorum. Sizlerede kesinlikle tavsiye ederim.

  6. emek cilingir dedi ki:

    harşka bir telefon severek kulandım model

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.