LG G4c İncelemesi (Özellikleri ve Fiyatı)

Akıllı telefon pazarında ki hızlı ilerleyiş, her geçen gün üretici firmaların yeni bir gelişme ile karşımızda olduğu, yeni bir akılı telefon modeli ile karşımıza çıktığı bir pazar haline dönüşmüştür. Onlarca akıllı telefon modelinde hangi cihazın alınması gerektiğine karar vermek oldukça zorlu bir hal almıştır. Üretici firmalar arasında pazarın iddialı firması olan LG’de, LG G4c isimli yeni akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkmıştır. LG G4 modelinin tasarımları ile karşımıza çıkan model, 10.2 mm kalınlığa sahiptir ancak dışa doğru incelen kıvrımları sebebi ile size bunu hissettirmemektedir. Peşin 899 TL fiyat etiketi ile kullanıcının karşısına çıkan model, Snapdragon 410 işlemcisinden gücünü almaktadır.

Grafik işlemcisi olarak Adreno 306’yı bünyesinde barındıran cihaz, 1 GB RAM kapasitesine ve 8 GB dahili depolama alanına sahiptir. Mevcut dahili depolama alanını ise kullanıcısına microSD kart ile artırma olanağı sunan cihaz, 720 piksel ekran çözünürlüğü ile dikkat çekmektedir. 5 inç boyutunda ki IPS ekranı ile gayet başarılı olan LG G4c, 8 MP değerinde ana kamera ve 5 MP çözünürlüğünde bir ön kamera ile karşımıza çıkmaktadır. 2540 mAh değerinde batarya kapasitesi ile dikkat çeken cihaz, kullanıcısına şarj sorunu yaşatmayacak gibi görünmektedir. Bakalım kullanıcılardan nasıl bir ilgi ile karşılaşacak, firma istediği satış rakamına ulaşabilecek mi? Tüm bu sorulara, cihazın uzun kullanım durumunda kullanıcılarda ne gibi sorunlar oluşturduğuna önümüzde ki günlerde cevap verebileceğiz.

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. agar io oyna dedi ki:

    Gerçekten LG’nin gelmiş geçmiş en iyi konseptte yaptığı telefon diğer telefonlarına göre daha ucuz bir fiyat bekledim ama olmadı malesef telefon alacaklara önerebileceğim bir telefon anlatımda çok güzel ellerinize sağlık.

  2. Özelliklerine bakılacak olursa lg g4 ün yanında çokta yabana atılacak bir telefon değil. fakat benim tercihim fazla parası olanların g4 modelini almaları ihtiyaçlarını daha çok karşılayacağını düşünüyorum..

  3. bTecpo dedi ki:

    Kullandıgım ve sevdiğim bir telefon, öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir