Galaxy Note 7 Ne Zaman Gelecek ve Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Ve sonunda Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi, New York’da düzenlenen lansman ile görücüye çıktı. Tartışmasız yılın en merakla beklenen cihazlarından olan Samsung Galaxy Note 7‘nin teknik özelliklerinden fiyatına kadar tüm detayları sizler ile paylaşmıştık. (Bakınız :Galaxy Note 7’nin Özellikleri ve Fiyatı ) Peki son durum ne, Galaxy Note 7 Ne Zaman Gelecek ve Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Tabii sizin de bildiğiniz üzere bu tarz amiral gemisi telefonlar öncelikle Verizon, AT&T gibi firmaların listesinde yerini almakta ve fiyatları dolar bazında duyurulmakta. Peki asıl merak edilen, yani Galaxy Note 7’nin Türkiye fiyatı, tanıtım ve çıkış tarihi ne olacak?

Galaxy Note 7 Ne Zaman Gelecek ve Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Daha önceden telefonun 12 Ağustos’ta düzenlenecek Türkiye lansmanı ile tanıtılma ihtimalinden bahsetmiştik. Ancak bu tarihin 15 Ağustos ya da 22 Ağustos haftasına sarkma ihtimali oldukça yüksek. Yani sonuç olarak Note 7, Ağustos’un son haftalarına doğru Türkiye lansmanını yapacak.

Gelelim fiyat konusuna. Samsung’un bir önceki amiral gemisi cihazları Galaxy S7 ve S7 Edge’in çıkış fiyatları malumunuz. Ve bildiğiniz üzere Samsung’un yıl içinde en pahalı telefonu genellikle Note serisi cihazları olmakta. Bu bağlamda Galaxy Note 7’nin de 3499TL ya da 3599TL gibi bir fiyat ile Türkiye’de satışa çıkması beklenmekte.

Bu arada Türkiye’de satışa sunulacak versiyonun 64GB sabit depolama alanı ve Exynos 8890 Octa çipsetli versiyon olduğunu da belirtelim. Son olarak Galaxy Note 7, bu ayın sonunda ya da Eylül’ün ilk haftasında raflardaki yerini alacak.

İlgili yazılar:

Galaxy Note 7 ile Galaxy S7 Edge Karşılaştırması

Galaxy Note 7 ile LG G5 Karşılaştırması

Galaxy Note 7 ile HTC 10 Karşılaştırması

 

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir