Noacne Merhem Fiyatı, Faydaları ve Yan Etkileri, Kullanıcı Yorumları

Ergenlik dönemlerinde veya kimi zaman günlük hayatta yediğimiz yemekler veya bulunmuş olduğumuz ortamlardan kaynaklı olarak cildimiz normalden farklı tepkiler verebilir. Bu tepkilerin başında elbette ki akne ve sivilce oluşumları bulunmaktadır. Bu oluşumlar genel olarak ergenlik dönemlerinde baş göstermektedir. Bazen bu akne ve sivilceler veya güneş ışınlarından kaynaklı olarak oluşmuş olan güneş lekeleri ilerleyen yaşlarda da devam eder ve geçmezler. İşte bu gibi durumlarda Noacne merhem bizlerin yardımına koşmaktadır. Özellikle sürekli olarak kullanılabilecek ve zorluk çıkarmayacak olan yapısı dolayısı ile sürekli olarak kullanım açısından tercih ve tavsiye edilmektedir.

Merhemin Kullanım Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Krem kullanılırken özellikle dikkat edilmesi gereken asıl nokta Kullanım sırasında ciltte makyaj malzemelerinin bulunmamasının gerekli olmasıdır. Bundan kaynaklı olarak sürekli olarak cildimizi ilk başta temizlememiz sonrasında Noacne merhem uygulamasına geçmemiz gereklidir. Noacne merhem kullanımı sonrasında görülen herhangi bir tepki anında kesinlikle kullanımı ya durdurun ya da daha az oranda kullanmaya özen göstermelisiniz. Uygulama yapıldığı sırada akne, sivilce ve güneş lekelerinin olduğu alana ince bir şekilde uygulamasıdır. Uygulamaya geçilmeden önce kesin olarak cilt temiz olmalıdır. Bu şekilde krem etkisini daha fazla gösterecektir.

Noacne Merhemin Yararları ve Etki Süresi

Noacne merhem uygulanması, genel olarak direk bir şekilde aknelerin, sivilcelerin ve gözle görülebilen kusurlu alanların direk olarak üzerine uygulanmalıdır. Bu şekilde fondöten cinsi bir merhem olması dolayısı ile uygulandığı alanda bulunan cilt kusurlarının genel anlamda kapanmasını sağlamaktadır. Bundan ayrı konu ise bu kusurlar bu sayede hem kısa süreli bile olsa kapanmaktadır hem de 4 veya 5 hafta sonra etkisini göstermektedir.

Noacne merhem genel olarak ergenlik döneminde olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Kremin uygulanma süresi sabah ve akşam olarak günde iki defadır. Bu şekilde kısa süre içerisinde krem etkisini gösterecektir. Ayrıca hamile ve emzirme döneminde olan kadınlar için kullanımı ise öncelikle bir uzman onayı sonrasında olmalıdır. Kremin özellikle de fiyat açısından uygun olması birçok kişi tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir