iOS için Pokemon GO Hilesi

Paylaşacağımız hile yöntemi son Pokemon GO sürümü olan v1.1.1 ile uyumlu yöntem ve daha gelişmiş hile yöntemleri mevcut.İşte iOS için Pokemon GO Hilesi

iOS için Pokemon GO Hilesi

Şimdi gelin adım adım neler yapacağımıza bakalım.

Adım 1: Cydia Impactor’ü bilgisayarımıza indirelim. Buradan devam ederek indirme işlemini Mac, Windows veya Linux cihazınız için başlatabilirsiniz.

Adım 2: Pokemon GO v1.1.1 hackli sürümünü buradan devam ederek indirelim.

iOS için Pokemon GO Hilesi2

Adım 3: iPhone veya iPad’imizi bilgisayarımıza bağlayalım. Eğer ki Pokemon GO cihazımızda yüklü ise hemen kaldırın.

Adım 4: Şimdi Cydia Impactor’ü bilgisayarımızda açalım.

iOS için Pokemon GO Hilesi3

Adım 5: Şimdi ppsideloader isimli dosyayı yukarıdaki Cydia Impactor ekranının üstüne sürükleyin.

Adım 6: Apple ID bilgileriniz istenilecektir. Sırasıyla önce Apple ID için e-posta adresinizi ve ardından parolanızı girin.

Adım 7: Eğer Apple ID bilgilerinizde herhangi bir hata yoksa Cydia Impactor bilgilerinizi girişinizin ardından yükleme işlemlerini otomatik olarak başlatacak ve yükleme işlemini tamamlayacaktır.

Adım 8: Bilgisayarınızda Apple Developer Warning başlıklı bir uyarı ekranı gelebilir. Tereddüt etmeden “OK” butonuna tıklayın.

Adım 9: Bir süre sonra Pokemon GO uygulaması iPhone veya iPad’inizin ana ekranına eklenecektir. Açmak istediğinizde “Untrusted Developer” diyalog ekranı gelebilir. Paniğe gerek yok, diyalog ekranında “Cancel”a dokunun ve Ayarlar > Genel > Profil / Aygıt Yönetimi menüsüne gidin. “phone…” başlıklı profile tıklayın ve gelen diyalog ekranında “Güven”e dokunun.

Adım 10: Şimdi ana ekrana dönüp Pokemon GO’yu başlatabilirsiniz. Eski Pokemon GO hesabınızla giriş yapın ve Pokemonları toplamaya başlayın!

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.