İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmanın 5 Yolu

Pokemon Go serüveni tüm dünyada kullanıcılarını ve oyuncularını bulmaya devam ediyor. İyi bir Pokemon Eğitmeni nasıl olunur? Pokemon Go oyununda iyi bir Pokemon Eğitmeni olmanın yolları nelerdir? Bugün sizlerle İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmanın 5 Yolu nu anlatacağız.

İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmanın 5 Yolu

Gezin!

İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmanın 5 Yolu-Gezin

Öncelikle, iyi ve ahlaklı bir pokemon eğitmeni olmak istiyorsanız, oyunun işlerliğine uygun şekilde davranıp, rekabette güçlü taraf olmak için oyunun eğlencesini kesinlikle bozmayın. Bot ve hile türevinde şeyler kullanmanız, bir süre sonra oyunda zevkinizin kaçmasına sebebiyet verebilir. Oyunun prensibine uyum sağlamanız ise, pek çok yeni arkadaşlığa kapı açacaktır.

Pokestop Noktalarından Haberdar Olun

İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmanın 5 Yolu-İlişkilerinizi Sağlamlaştırın

Pek çok yeni pokemon eğitmeni, oyundaki pek çok yararlı noktadan haberdar olmaksızın sadece pokemon toplamakla meşgul. Oysa, oyun sadece pokemon avlamaktan ibaret olmaktan çıkalı epey oldu. Bu sebepten, beta modunda topladığınız bu pokemonları, bulduğunuz Pokestop noktalarında değerlendirmeyi unutmayın.

İlgili konular;

Pokestop Nedir?

PokeStop ve Gym Oluşturma İsteği Gönderme

 

Lider Olun

İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmanın 5 Yolu-lider olun

Oyunda lider olmak oldukça önemli. Bir Gym’i koruyabildiğiniz her çatışmada alacağınız defans bonusu ve akabinde sizlere verilecek ödüller. Gym lideri olarak vasfınızın öne çıkmasını sağlayabilecektir.

Yakalanan Pokemonun Özelliklerini Görmek

İlişkilerinizi Sağlamlaştırın

İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmanın 5 Yolu-Pokemon Go Nasıl Oynanır

Özellikle seçtiğiniz takımın üyeleri ile yerel konumda ilişkilerinizi güçlendirin. Hem sosyal hem de oyun içerisindeki bu ilişkileriniz, güzel arkadaşlık ilişkileri doğuracaktır!

 

Pokemonlarınızı Geliştirin

İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmanın 5 Yolu-Pokemonlarınızı Geliştirin

En önemli mesele, Pokemonlarınızı olabildiğince geliştirmek ve eğlenceye olabildiğince erken katılmak. Evrimleşen pokemonlarınız, arkadaşlarınız tarafından oldukça beğenilebilir!

Pokemonlar Nasıl Geliştirilir?

Pokemon GO’da Pokemon Evrimleştirme ve Geliştirme

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.