WhatsApp ‘ta Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

WhatsApp uygulamasını kullanmak tercih eden kişilerin uygulamayı cihazlarına indirdikten sonraki aşamada ilk olarak yapması gereken işlem WhatsApp uygulaması ile telefon numaralarını senkron olarak çalışmasını sağlamaktır. WhatsApp uygulaması telefon numarası ile senkron çalıştığından dolayı yeni bir telefon numarası sahip olduğunuzda bu telefon numarasını uygulama içerisinden değiştirilmesi gereklidir. Peki WhatsApp‘ta Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

WhatsApp ‘ta Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Numara değişikliğinin doğru olarak yapılması ile birlikte kullanıcılar yeni numaraları üzerinden WhatsApp uygulamasını kullanmaya devam edebilirler. Numara değiştirme işleminin yapılması için kullanıcıların WhatsApp uygulaması içerisinde yer alan ayarlar sekmesini kullanması gerekmektedir.WhatsApp ‘ta Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Numara değiştirme işlemleri konusunda bilgi sahibi olmayan kullanıcılar öncelikli olarak kullandıkları cihazlar üzerinden WhatsApp uygulamasını giriş yapmalı. Uygulama açıldıktan sonraki aşamadan ekranın sağ üst köşesinde yer bulan Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz ardından ilk Hesap sekmesine giriş yapıyoruz. Hesap sekmesinin içerisinde yer alan Numara değiştir sekmesine giriş yaparak adımların takip edilmesi gerekmektedir.

WhatsApp ‘ta Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Numara değiştir ekranı açıldığın da kullanıcıların yeni telefon numaralarını hesaplarına eklemeleri yeterli olacaktır. Bu işlemlerin doğru olarak yapılması ile birlikte kullanıcılar kolay bir şekilde yeni numaraları üzerinden WhatsApp uygulamasını kullanımına devam edebilir.

WhatsApp Duvar Kağıdı Değiştirme

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.