En İyi 10 Netflix Dizisi

Video içerik sağlayıcısı Netflix’in birbirinden güzel dizilerinin bir listesini hazırladık. Netflix Dizileri isimli listemize YORUM yapabilirsiniz. İnternet üzerinden medya içeriği sağlayan 70 milyon aboneye hizmet veren seçkin yabancı dizi ve filmleri abone olarak izleyebileceğiniz küresel Netflix de yayınlanan dizilerin bir listesini hazırladık. 130 ülkede hizmet veren Netflix’in Türkiye piyasasına girmesinin ilk saatinde 7000 aboneye ulaşması da Netflix’in Türkiye de sevilir bir platform olacağı konusunda sinyal vermekte. Netflix Dizileri Listesi hazırlanırken dizilerin IMDb puanları göz önüne alınmıştır.

Netflix Dizileri

10. Between – IMDB:5,7

Between
21 yaşının üzerindeki herkesi hasta eden bir virüsün kasabayı etkilemesi üzerine yaşanan olayların konu edildiği Between dizisinin oyuncu kadrosu: Jim Watson, Ryan Allen, Jennette McCurdy. Dram, Fantastik türündeki 2015 Kanada yapımı dizi Netflix Dizileri listemize son sıradan girmekte.

9. Hemlock Grove – IMDB:7,3

Hemlock Grove
Konusu Pennsylvania da küçük bir kasabada geçen Hemlock Grove dizisinde köylülerce parçalanmış bir kız cesedi bulunmasıyla başlar.2013 yapımı dizi kurt adam dizisi olarak bilinmektedir. David Straito’ın yönetmenliğini üstlendiği dizi kurt adam severlerin izleyebileceği bir dizidir.

8. Flaked – IMDB:7,4

Flaked
Netflix’in Komedi dizisi Flaked ABD yapımı bir dizidir. Will Arnett, David Sullivan, Ruth Kearney ve George Basil gibi oyuncuların yer aldığı dizi 11 Mart 2016 tarihinde yayınlanmaya başladı.

7. Wet Hot American – IMDB:7,5

Wet Hot American
American Summer adı ile 2011 yılında yayınlanan dizi günümüz şartlarında tekrar uyarlanarak Netflix’in komedi dizisi olarak karşımıza çıkacak. Dizide Janeane Garofalo, Jason Schwartzman, Paul Rudd ve Marguerite Moreau gibi isimler yer almaktadır.

6. F is for Family – IMDB:8,1

F is for Family
Murphy ailesi 70’li yılları tekrardan yaşamak ister ve serüven başlar.Netflix’in animasyon komedi yapımı F is for Family Dizisinin yönetmeni Laurent Nicolas dır.

5. Grace and Frankie – IMDB:8,1

Grace and Frankie
İleri yaş da ki iki kadının hayatını konu edinen Netflix’in komedi dizisi Grace and Frankie ilginç ve sıra dışı konusu ile izleyicilerin karşısında olan bir yapım.

4. Master of None – IMDB:8,3

Master of None
Göçmen bir adamın hayatının anlatıldığı Master of None Dizisi Amerikada oyunculuk yapan Aziz Nasari’nin hayatı kony alınmaktadır. Netflix’in Master of None dizisinde Aziz Ansari, Noël Wells, Eric Wareheim, Kelvin Yu ve Lena Waithe rol almaktadır.

3. Marvel’s Jessica Jones – IMDB:8,3

Marvel’s Jessica Jones
Jessica Jones, New York’a taşınarak özel dedektiflik yapmaya başlamıştır. Süper kahramanımız Jessica Jones’ın başından geçen olayların komik bir dil ile anlatan Marvel’s Jessica Jones dizisi Netflix’in güzel bir komedi dizisidir.

2. Sense8 – IMDB:8,4

Sense8
Aml Ameen, Doona Bae, Jamie Clayton gibi oyuncuların rol aldığı Dram, Fantastik, Bilimkurgu türündeki Sense8 dizisi Netflix’in en iyi dizileri arasındadır. Dünyanın farklı bölgelerinde telepati kullanarak birbirleri ile iletişime geçmektedir. Bu insanların amaçları hayatta kalabilmektir.

1. Narcos – IMDB:9,0

Narcos
Drama, suç kategorisinde Narcos dizisi gerçek bir hikâyeden uyarlanmıştır. Pablo emilio escobar gaviria’nın hayatının anlatıldığı dizi yayınlandığı günden itibaren çok ses getirerek devam etmiştir. Bir uyuşçu patronu ve suç şebekesi başkanı Pablo’nun hayatının anlatıldığı dizide Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Juan Pablo Raba ve Paulina Gaitan gibi oyuncular yer almaktadır.

Bonus: Making a Murderer – IMDB:9,0

Making a Murderer

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.