Samsung Galaxy S8 Serisinin Fiyatları Açıklandı

Geçtiğimiz günlerden beri Samsung’un tanıtılmayı beklenen cihazları çok konuşulmaya başlandı. Samsung, Galaxy S8 modelinin yanında S8 Plus modelini de beraberinde sunacak.

İnternet sitelerinde konuşulan dedikodular nedeniyle, S8’in tahmini arayüzü ortaya çıkarılmıştı. Yapılan tahminler karşısında suskunluğunu bozmayan şirket, tahminleri onaylıyormuş gibi göründü.

Samsung S8 ve S8+ modelinin hemen hemen nasıl olacağı anlaşılırken, fiyat hakkında herhangi bir yorum yapılamadı. Bilinmezlik serüvenine katılan S8’in ortalama fiyatları da Twitter üzerinden geçen bir konuşma ile hemen hemen belli edildi.

Twitter’de takından takip edilen ve cihaz hakkında açıklamalarda bulunan Evan Blass, önce renk seçeneklerini belirtmişti. İnternet sitelerine sızan S8 görüntüleri nedeniyle, cihaz hakkında başka yorum yapmayan Evan Blass, S8 ve S8 Plus modellerinin Avrupa fiyatlarını yayınladı.

Galaxy S8 ve S8 Plus Fiyatları

Samsung Galaxy S8 ve S8 serisi, 21 Nisan tarihinde satışa sunulabilir. Tarih oldukça yaklaştığı için de fiyatlar belirlenmiş. Galaxy S8 modeli yurt dışında 799 Euro fiyatıyla alıcı bulacak. Bunun yanı sıra S8 Plus modeli de 899 Euro’dan görücüye çıkacak. Bu fiyatlara bakıp yorum yapılırsa S8 Plus daha performanslı bir cihaz olacak. Türkiye’de satışa sunulursa da S8 3.100 TL, S8 Plus ise 3.500 TL civarında alıcı bulacak.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Kafablog dedi ki:

    Merakla beklediğim telefonlardan birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.