Nokia Rakiplerini Sollamaya Hazırlanıyor

Nokia, geçtiğimiz günlerde 3310 modelini tanıtmıştı. Büyük beklentiler içerisine giren kullanıcılar, karşılarında eski 3310 modelinin az bir şey gelişmişini görünce şaşkınlıklarını gizleyememişlerdi. Nokia, telefon piyasasına tekrar adım atmıştı ve HMD Global şirketi, Nokia’yı satın aldı.

HMD Global’in açıklamalarına göre Nokia hakkındaki hedefler oldukça büyük tutuluyor. Nokia’yı en üst zirvelere taşımayı düşünen HMG Global, hedeflerinin ve düşüncelerinin büyüklüğünü de gözler önüne sermiş oldu.

Nokia Yükselebilir Mi?

Nokia, geçtiğimiz yıllarda akıllı telefonlar üretilmesiyle pek bir varlık gösterememişti. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve 49 Euro fiyatla alıcısını bekleyen 3310, HMD Global sayesinde büyük mağazalara da giriş yapabilecek. HMD Global’in aklında ise Samsung, Apple ve Huawei gibi markaları sollamak.

İlk olarak Avrupa kıtasında Nokia 3, 5 ve 6 modelleri 3310 modeli ile birlikte alıcısını arayacak. Temmuz ayının başlarında satışa sunulması beklenen modeller, ne kadar tutulacak hep beraber göreceğiz.

Ayrıca önümüzdeki günlerde HMD Global, büyük girişimler içerisine girileceğini açıkladı. Nokia’yı satın alan HMD Global, bakalım Nokia’nın kaderini nasıl değiştirecek.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.