Life One X2 Mini Bomba Gibi Geliyor

Fiyat ve üstün performansıyla piyasada yankı uyandıran Life One X2 Mini, tanıtıldı. Kullanıcıların merak ettiği telefon, tanıtıldı ve  yakın bir tarihte de satışa sunulacak.

Miami merkezli BLU firması, piyasada yankı uyandıracağını iddia etti ve performans canavarı telefonunu nihayet tanıttı. Life One X2 Mini’nin özellikleri de fiyatına göre oldukça iyi. Üstün bir performans bekleyen ve bütçesi çok fazla çıkışmayan kullanıcılar, bu cihazı rahatlıkla tercih edebilirler.

Life One X2 Mini Özellikler

Telefonun dış görünüşüne bakarsak, 142mm’lik bir uzunluk görüyoruz. 69mm genişliğe ve 8mm kalınlığa sahip olan X2 mini, yonga seti olarak da Snapdragon 435 gücünü barındırıyor. 4 GB Ram gücü bulunan X2 Mini’nin 64GB’a kadar da arttırılabilir depolama kapasitesi bulunuyor. Telefon ekran büyüklüğü ise 5 inç boyutunda. Aynı  zamanda ekran Full HD görüntü kalitesine sahip.

Kamera özelliklerine bakacak olursak Life One X2 Mini’nin önde 8MP, arkada ise 13MP kamera kalitesi bulunuyor.

İşletim sistemi olarak da ilk başlarda Android 6.0.1 Marshmallow kullanılsa da, bu ay sonunda Android 7.0 Nougat’a geçiş yapılacağı biliniyor.

Life One X2 Mini Fiyatı Nedir?

Life One X2 Mini, sadece 180 dolara satılacak. Ürüne de Amazon ve benzeri online sitelerden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Fiyatın da özelliklere göre çok uygun olduğunun altını çizelim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.