HTC Büyük Sürpriz Yaparak Yeni Serisini Tanıtacak mı?

HTC firması, 20 Mart tarihinde yapacağı ”İlkbahar Geliyor” etkinliğini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Duyurulan bu etkinliğin altında bir mesajın olduğunu düşünen insanlar da HTC’nin ne gibi bir sürpriz yapabileceği hakkında tahminler oluşturmaya başladı. Peki HTC etkinlikte ne gibi sürprizler yapabilir?

HTC, geçen aylarda U serisini duyurmuştu. Yavaş yavaş satışlara başlama kararı alan HTC, bu serisini tamamen ortaya çıkarabilir ve tanıtabilir. U serisini tanıtmanın yanı sıra şirket, bu sene farklı bir ürün çıkarmayacağını da açıklayabilir. HTC Facebook Tayvan sayfası üzerinden bir etkinlik çağırısı yaptı ve tüm HTC kullanıcıları etkinlikte nelerin olabileceğinin tahminlerini yaptı. Yapılan tahminlerin en başında da U serisinin tanıtılması var.

Beklenmeyen Sürpriz 20 Mart

HTC, paylaştığı resmin üzerinde ”Beklenmeyen Sürpriz” yazısına yer vermiş. Kullanıcıları oldukça merakta bırakan bu paylaşım, 20 Mart gününde tüm gözleri HTC firmasının üzerine dikebilir.

Kullanıcılar tarafından tahmin yoğunluğu ise akıllı bir telefondan yana. Kullanıcıların neredeyse hepsi HTC’nin akıllı telefon tanıtacağını düşünüyor. Bu düşüncenin yanı sıra bazı kullanıcıların aklında da sanal gerçeklik gözlüğü yer alıyor. 20 Mart tarihinden sonra HTC’nin etkinlikte neler yaptığını detaylıca öğrenebileceğiz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. ihsan dedi ki:

    güzel bir yazı olmuş teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir