Adese Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2023

İttifak Holding altyapısında hala çalışmalarına devam eden ve hem Ankara hem de Konya merkezli olarak kurulan Adese, ülkenin en büyük perakende zincirlerinden yalnızca birisidir. Yapılan çalışmalarla eski günlerden beri kalitesini bozmayan ve müşterilerine daima güler yüzlü yaklaşan Adese, şimdi de şubelerini genişletmek istiyor. Doğal olarak da bu şubelere yeni personel alımları olacak. Peki bakalım Adese firmasında personellerin çalışma şartları nasıl olacak ve maaşları ne kadar olacak?

Adese Çalışma Şartları

Adese firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8.5 saattir. Aynı zamanda belirlenen çalışma sürelerinin içerisine çay ve yemek molaları da dahil edilmiştir. Personellerin haftada bir gün izin hakkı olan personellerin, yılını doldurduklarında da 14+2 günlük izin hakları bulunmaktadır.

Firmada yoğunluktan dolayı bazı zamanlar fazla çalışmanız gerekebilir. Bu çalışmalarda mesai ödemesi yerine denkleştirme yoluyla hakkınızı alabilirsiniz. Ayrıca resmi ve dini bayramlarda çalışırsanız mesai ödemesi alabilirsiniz.

Adese Maaşları

Adese firmasında çalışan personellerin maaşlarına göz attığımız zaman, maaşların tecrübeye göre değiştiğini görebiliyoruz. Firmada henüz yeni işe başlayan personeller kasiyer, temizlikçi ve reyon personeli olarak göreve başlarlar. Bu personellerin alacağı maaş asgari ücreti geçmemektedir. Bunun yanı sıra, firmada uzun süre çalışan personeller de kasap, manav ve şarküteri gibi reyonlara bakmaktadır. Bu personellerin de tecrübelerine göre maaşları asgari ücretten %50 daha fazlasını bulabiliyor.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Halil İbrahim dedi ki:

    Güzel baya iyi bir iş ben çok sevdim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.