Groseri Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2023

Groseri, ilk olarak Adana merkezli kurulan ve zamanla çevre illere de yayılan büyük bir market zinciridir. Kısa zamanda büyük ve organik bir gelişme yakalamayı başaran Groseri, bünyesindeki ürünleri de daima kaliteli bir şekilde barındırmıştır ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı başarmıştır. Buna nazaran böylesine gelişmekte olan bir firmanın da çalışma şartları ve maaşları merak konusu olmaya başladı. Peki bakalım Groseri  firmasında çalışacak olan personeller hangi şartlarda çalışacak ve ne kadar maaş alacak?

Groseri Çalışma Şartları

Groseri firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürece yemek ve çay molalarınız da dahil edilmişken, personellerin haftada bir gün izin hakları da bulunur. Ayrıca Groseri firmasında çalışan personeller, diğer firmalarda olduğu gibi yıllını doldurduklarında 14+2 günlük yıllık izin haklarını da kullanabilirler.

Ayrıca firmada çalışan personeller haftalık değişen sabahçı ve akşamcı vardiyalarda çalışırlar.

Groseri Maaşları

Groseri firmasında henüz yeni işe giren personeller kasiyer, reyon görevlisi ve temizlikçi görevleriyle işe başlarlar. Bu görevdeki yeni personeller ilk başlarda asgari ücret alabilirler ve zamanla yükselebilirler. Bunun yanı sıra firmada uzun süre çalışan personeller kasap,manav ve şarküteri gibi görevlere bakarlar ve maaşları asgari ücretten %50 oranında daha fazla olabilir.

Firmada eski ve yeni personel gözetmeksizin prim sistemi de uygulanmaktadır.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

 1. pınar dedi ki:

  başvuru yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Fatih dedi ki:

   Başvurular işkur aracılıgıyla yapılmaktadır işkurun belirledigi bir gün olur ozaman iş görüsmenize katılmanız gerekir seçmeler olur seçmelerde numaranız özgeçmişiniz kısaca alınır başvurunuz kabul edildiğinde groseri tarafından aranırsınız groseri şubesine giderek görüşebilirsiniz

 2. Sevgi dedi ki:

  Başvuru yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 3. Esra bayatoglu dedi ki:

  Bnde başvuru yaptım görüşmeye gittim ama hâlâ geri dönülmedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.