Madame Coco İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Hala ülkemiz genelinde bayiliklerini vermeye devam eden Madame Coco, en büyük giyim perakende zincirlerinden sadece bir tanesidir. Giyim zincirinin sayılı isimlerinden birisi olan Madame Coco, gün geçtikçe yeni bayiliklerini vererek yeni şubelerini de açmaya devam ediyor. Yeni şubelerini açan firma, doğal olarak şubeleri için personel arayışına da girecektir. Bizler de sizler için, Madame Coco firmasının çalışma şartlarını ve maaşlarını araştırdık. Bakalım firmada çalışma şartları nasılmış ve maaşları ne kadarmış?

Madame Coco Çalışma Şartları

Madame Coco firmasında çalışacaksanız firmada haftalık 45 saat, günlük 7.5 saat çalışırsınız. Ayrıca haftada bir gün izin hakkınızın olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurursanız 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Firma çoğu zaman yoğun olduğu için, fazla çalışacağınız günler olabiliyor. Bu nedenle de ek bir mesai ödemesi alabiliyorsunuz. Bu durum çok nadiren meydana geldiği için, sürekli fazla mesai yapmanız gerekmeyecektir.

Madame Coco Maaşları

Madame Coco firmasında yeni işe başlayan personeller asgari ücretten %10 oranında daha fazla ücret kazanırlar. Mağaza içerisindeki performansınıza ve çalışma disiplininize göre bu maaş artış gösterebilmektedir. Ayrıca personellere özel olarak tahsis edilen multinet kartlarına da her ay 250 – 300 TL aralığında yemek ücreti yatırılmaktadır.

Mağaza müdürlerinin maaşları, personellere göre çok farklıdır.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Saadet dedi ki:

    Modame coco da çalışanlar neden hep olumsuz ve kötü yorumlar yapmışlar, şuan ki yani 2021 çalışma şartları nasıl acaba ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.