WhatsApp Hikayeler Özelliğinde Geri Adım Atıyor!

Instagram üzerinde kullanılan hikayeler özelliği, WhatsApp uygulamasına da getirilmişti. Uygulama getirildiğinde bir çok tepki alan bu durum, artık değiştirilecek. Durum mesajlarının yerine hikayeler özelliği eklenmesiyle, birçok kullanıcı şikayetini dile getirmişti ve oldukça tepki gösterilmişti.

Hikayeler özelliği geldiği için kullanıcılar artık WhatsApp’da durum özelliğini kullanamadılar. Durum özelliğinin kaldırılmasıyla şoke olan kullanıcılar, çok zaman geçmeden tepkilerini dile getirdiler. Bu tepkileri kısa sürede analiz eden WhatsApp çalışanları, durum mesajı özelliğinin geri geleceğini açıkladı.

Son yapılacak olan güncellemeyle beraber, durum mesajı özelliği uygulamaya geri gelecek. Güncelleme ilk olarak Android kullanıcılarına, daha sonra da iOS kullanıcılarına sunulacak. Durum mesajının geri geleceği hakkında da birçok söylenti vardı. Bu söylentilerin herhangi bir kaynağı olmadığı için pek dinlenmese de, söylentiler gerçek oldu ve ilgili yerlerden güncelleme konusunda açıklama yapıldı.

Güncellemenin henüz ne zaman gerçekleştirileceği belli değil. Yapılan açıklamalara göre çalışmalar sürdürülüyor. Kısa süre sonra bitecek olan çalışma sayesinde, WhatsApp’da eskisi gibi durum mesajları yayınlayabileceksiniz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.