Apple, iMessage Reklamıyla Çıkartmalarını Tanıttı!

Apple’ın yeni iPhone reklamları yurt dışında ve youtube kanallarında yayına girdi. Yeni yayına giren reklam, iOS 10 hakkında bilgi verirken, aynı zamanda yeni iMessage çıkartmalarını da konu alıyor.

Apple reklamında bir grup genç, şehirin her tarafında iMessage çıkartmalarını tanıyor. Gördükleri her insana tanıtım yapan ve her yere iMessage çıkartmalarını yapıştıran gençlerin reklamı oldukça kaliteli şekilde çekilmiş.

Snapchat, yeni çıkartmalarını tanıtmasıyla tüm dünyada yankı uyandırmıştı. Çıkartmaların Widget olarak da eklenebildiğini açıklayan Snapchat, demo sürümü de bazı kullanıcılarla paylaşmıştı. Apple ise, bu çalışmalara karşın kendi gücünü ve kapsamını da belli etmeye çalışıyor.

Kendi çıkartmalarını göstermek ve tanıtmak için eğlenceli bir reklam çekimi yapan Apple, reklamını ilk yayınından itibaren milyonlarca kişiye izletmeyi başardı.

Çıkartma dünyasına adeta ”Ben de burdayım!” edasıyla giriş yapan Apple, aynı zamanda güzel ve farklı çıkartmalara da ev sahipliği yapmış. Birbirinden farklı çıkartmalar oluşturan Apple, iOS 10 işletim sistemindeki en gözde çalışmalarından birisini de yapmış oldu. iOS 10 işletim sistemi, diğer sistemlere göre bir hayli yol alacağa benziyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir