Samsung Galaxy S5 Güncellemesi Duyuruldu!

Samsung Galaxy S5 kullanıcıları için yeni güncelleme tanıtılmaya başlandı. S5 kullanıcılarının uzun süredir sorunu olan telefon performansı, yeni güncelleme ile birlikte kısmen de olsa iyileştirilecek.
Samsung Galaxy S5 telefonlarında son zamanda meydana gelen bilgi yükleme eksikliği ve telefonun donma sorunu gibi problemler, gün geçtikçe artmaya başladı. Bu durumdan oldukça yakınan kullanıcılar hataların düzeltileceği bir güncelleme bekliyordu.

Samsung Galaxy S5 Telefonunuza Nasıl Güncel Konuma Getirebiliriz?

Yeni çıkarılan güncelleme, tüm dünya üzerinden yavaş yavaş yayılmaya başladı. Anında tüm kullanıcılara erişemeyen bu güncelleme, zamanla tüm telefonlara yayılacak.Telefonunuza güncelleme özelliği geldiyse, otomatik olarak bir uyarı alacaksınız. Alacağınız uyarı ise sizlere telefonda güncelleme olup olmadığını bildirecektir. Güncelleme bildirimini ise bildirim çubuğunda sabit bir şekilde görmeniz mümkün olacak.

Samsung Galaxy S5 Güncellemesi Ne Zaman Geliyor?

Samsung Galaxy S5 telefon güncellemeleri, 4 Mart 2017 tarihi itibariyle kullanılabilecek. Şimdilerde bile birçok Avrupa ülkesinde kullanılır hale gelen güncelleme, milyonlarca kişi tarafından gerçekleştirildi. Güncelleme eş zamanlı gelmeyeceği için, 4 Mart tarihinden itibaren beklemelisiniz.Aynı zamanda yeni güncelleme ile bir üst Android işletim sistemine de geçilmeyecek. Cihazın aynı işletim sisteminde kalacağı ve Nougat sistemine yer verilmediği de duyurular arasında.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.