Pokemon GO Bot Kullanımı

Bot terimini duymuş olabilirsiniz. Basitçe anlatmak gerekirse bu mühendislik ürünleri bir işi otomatik olarak sizin yerinize bitirirler. Örneğin, siz işteyken oyunu sizin yerinize oynaması için bir program indirmeniz ve geldiğinizde düzinelerce yeni Pokemon bulmanız gibi. Bu yazımızda Pokemon GO Bot Kullanımı ile Bot Kurulumu nasıl yapılır, bot nasıl çalışır gibi konulara açıklık getireceğiz.

Daha önce Pokemon Go’yu Fake GPS ile nasıl oynayacağınızdan bahsetmiştik. (Bakınız :Fake GPS ile Pokemon GO Nasıl Oynanır? )  Bir GYM’de 3000 CP’lik pokemon görmek, oyunun çıkış tarihi ve gelişmenin zorluğu ile karşılaştırıldığında bana pek legal yollardan elde edilmiş gelmiyor. Unutmadan, bu yazıyı sizlerle paylaşmaktaki amacımız oyunu manipüle etmek değil, “bakın böyle bir şey var” deyip bilgilenmenizi sağlamaktır. Haydi başlayalım.

Pokemon GO Bot Kullanımı

İlk olarak çalışır vaziyette olan ve en son yayınlanan bot sürümünü buraya tıklayarak Pokemon Go bot indir meniz gerekiyor. Ayrıca bu yazımızda (Bakınız :Pokemon GO Bot Uygulamaları) işinize yarayacak BOT uygulamarını tanıtmıştık.

İstediğiniz BOT sürümünü indirdikten sonra yapacağınız işlemler çok basit ve görseller üzerinden neler yapmanız gerektiğini anlatalım:

Pokemon Go Bot Kurulumu

Pokemon Go Bot Kurulumu

Account Info (Hesap Bilgileri)

Sol üstte kırmızı renk ile kare içine alınmış bölüm hesap bilgilerinizin bulunduğu bölüm. Google hesabı veya Pokemon Trainer Club’dan hangisiyle giriş yapıyorsanız onu seçmelisiniz. Yalnız Google hesabı kullananlara bir önerim olacak. Bot’u kullanmadan önce Google şifrenizi değiştirin, botu kullandıktan sonra da değiştirin ve hemen iki adımlı doğrulamayı açın. Bunu yapmanızı istememin sebebi zaten illegal bir program kullanıyor olmamızdan kaynaklanıyor. Dolayısıyla hesap güvenliğini elden bırakmayın.

Location Settings (Lokasyon Ayarları)

Turuncu renk ile kare içine alınmış bu bölümde hesabınızın kasılmasını istediğiniz lokasyonu seçiyorsunuz. Speed ve Move radius kısımlarına dokunmayın, sadece nerede kasılmak istediğinizi seçin ve ilerleyin. Google maps üzerinden biraz araştırırsanız çok güzel yerler bulabilirsiniz. Bu ve buna benzer programları sıkça kullanan insanları araştırdığımda özellikle sahil bölgelerini tercih ettiklerini gördüm.

Bot Settings (Bot Ayarları)

Yeşil renk ile kare içine alınmış bu bölümde temel bot ayarlarını görüyoruz. “Auto transfer double Pokemons” yazan  yerin tickini kaldırmayın,  birbirine benzeyen pokemonları transfer etmeye yaradığından açık kalması faydalı olacaktır. Max CP to transfer bölümünü de 400-1000 arası tutmaya çalışın. Bu bölümün aşağısındaki telegram settings’e dokunmuyoruz.

Pokemon Items (Item Ayarları)

Mavi renk ile kare içine alınmış bölümde, kasılma sırasında hangi item’ların toplanıp hangilerinin satılması gerektiğini ayarlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi item’ların bir sınırı var ve çantanızda yer olmadığında bir şey alamıyorsunuz. Dolayısıyla iyi ayarlama yapmaya çalışın, kasılacağınız için revive ve potion gibi item’lar pek işinize yaramayacaktır. O yüzden onlar yerine berry ve pokeball’a yüklenin.

Other Settings (Diğer Ayarlar)

Siyah renk ile kare içine alınmış bu bölümü teker teker inceleyelim:

  • Use LuckyEgg at Evolve -> Evolve yapmadan önce LuckyEgg kullan.
  • German Pokemon Names -> Pokemon isimlerini Almanca yapar, bizimle pek ilgisi yok.
  • Use Incense every 30min -> Her 30 dakikada bir Incense kullan.
  • Evolve Pokemons if enough candy -> Eğer yeterli sayıda candy varsa Pokemonları evolve eder.
  • Enable Pokemon list GUI -> Pokemonlarınızı özel bir arayüzde listeler.
  • Keep Pokemons which can be evolved -> Evolve edilecek pokemonları elinizde tutar.

Pokemon Ayarları

Sarı renk ile kare içine alınmış bu bölümde üç farklı ayar var. İlk kısımda pokemon listenizden transfer edilmesini istemediğiniz pokemonları işaretleyebilir, ikinci kısımda yakalamak istemediğiniz pokemonları seçebilir, üçüncü kısımda evolve edilmesini istediğiniz pokemonları belirleyebilirsiniz. Daha sonra Save Configuration yazıp ilerleyelim.

Pokemon Listesi

Bot çalıştıktan sonra Pokemon listesi aşağıdaki gibi görünür:

Pokemon Listesi

Pokemon Go Bot Nasıl Çalışır?

Bot aşağıdaki gibi bir dos ekranından çalışır. Her şeyi açık bir şekilde izleme imkanınız da var:

Pokemon Go Bot

İlk paragraflarda da belirttiğim gibi Pokemon Go oyununu hile ile oynamaya tamamen karşıyım. Anlatımı gerçekleştirdikten sonra sildim ve şifremi hemen değiştirdim. Oyunu kuralına göre oynama imkanınız varsa o şekilde oynamanızı öneririm. Ayrıca, sizden gelen talepler doğrultusunda bu içerik oluşturulmuş olup, bot kullandığınız taktirde hesabınızın banlanmasından tamamen siz sorumlu sayılırsınız. Hali hazırda oyunda yasak olan bu yöntem dolayısıyla alacağınız tüm riskler tarafınıza aittir.

Pokemon go bot hilesine karşıyız ancak yazımızın başında dediğimiz gbi aklınızın bir köşesinde kalsın.

İyi oyunlar…

Bakmak İsterseniz Devasa Pokemon GO bölümümüz burada TIKLAYIN!!!

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir