Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vodafone, faturalı hat sahibi olan müşterilerine ufak bir bedel karşılığında numara değiştirme hakkı tanırken, maalesef faturasız hat sahipleri için şuan böyle bir uygulama yer almıyor. Vodafone faturalı hat sahibiyseniz, rahatlıkla numara değiştirme talebinizi bir Vodafone merkezinde gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone hattınızın numarası değiştirmek isterseniz, 054 rakamından sonraki rakamlardan istediğiniz herhangi bir rakamı değiştirebilirsiniz. Yani ilk 3 veya 4 rakamı aynı olarak kullanabilir, en son kısımdaki numaraları isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Eğer böyle bir şey yapmak istemiyorsanız son 4 rakamı veya sadece sondaki 1 rakamı da değiştirerek yeni numaranızı kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer bütün bu işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız ve aklınızda belirlediğiniz bir numara varsa, ilk önce Vodafone müşteri hizmetleri ile irtibat kurmalısınız. Aklınızdaki numarayı müşteri hizmetlerine söylediğinizde, hattın kullanılıp kullanılmadığıyla alakalı küçük bir araştırma yapılacaktır. Eğer hat kullanılmıyorsa, istediğiniz numara tarafınıza tahsis edilecektir. Ayrıca numara değiştirme işlemini yaptıktan sonra yeni hattınıza, önceki hattınızın kullanım hakları da yansıtılacaktır.

Vodafone numara değiştirmenin maliyetine bakacak olursak, bu tutarın 18.9 TL olduğunu görebiliriz. Yılbaşından sonra hatlara gelen zamlardan sonra numara değiştirmek, sizin için çok daha avantajlı bir yöntem olacaktır. Demin de bahsettiğimiz gibi bu fırsattan sadece faturalı hatlar faydalanmaktadır ve faturasız hatlar için numara değiştirme talebi oluşturulamamaktadır.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Elif dedi ki:

    Benim hattim faturali son 4 harfini değiştirmek istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.