İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alıyor mu? – İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2023

Ülkemizin köklü bankalarından birisi olan İş Bankası, şu sıralar ülke genelindeki tüm şubelerine güvenlik görevlisi alımı yapacak. Bizler de, sizler için başvuru aşamalarını ve şartları inceledik.

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

İş Bankası, kendi altyapısında yayımladığı bir duyuruyla güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. İş Bankası bünyesinde güvenlik görevlisi olmak isteyen adayların lise mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca güvenlik görevlisi olacak adayların, silahlı özel güvenlik görevlisi belgelerinin de olması gerekiyor.

İş başvurusunda bulunacak adayların, İş Bankası sitesine girip, ilanı bularak formu eksiksiz bir şekilde doldurması gerekmektedir.

Genel Nitelikler

  • 5188 sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi olması
  • Minimum 6 ay deneyim aranması
  • Takım çalışmasına yatkın olması
  • 20 – 38 yaş arasındaki bayan ve erkek olması

Güvenlik Görevlisi İş Tanımı

Güvenlik görevlileri, suçluları caydırıcı nitelikte uyarmalıdır. Uyarı olarak işe alınan güvenlik görevlileri, kendilerine verilen özel kanun maddeleriyle zor durumlarda suçlulara müdahale edebilmektedir.

Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

Güvenlik görevlisi başvurusu yapabilmek için, ilgili kurumun sitesinin insan kaynakları alanından iş vaktini ve ilanını takip etmelisiniz. Ayrıca katıldığınız seminerler varsa, buna dair belge eklerseniz tarafınıza olumlu puan alabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir