Onur Market Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2023

İstanbul, Bursa, Edirne, Kırklareli, Bilecik ve Tekirdağ’da günümüzde şubelerini bulunduran Onur Market, günden güne gelişmeye ve belirlenen illerde şubelerini arttırmaya devam ediyor. Ülke istihdamına da katkı sağlamasıyla beraber daha da büyüme yaşayan firma, yeni şubelerine de personel arıyor diyebiliriz. Peki bakalım Onur Market bünyesinde çalışacak personeller, hangi şartlarda çalışacak ve ne kadar maaş alacak?

Onur Market Çalışma Şartları

Onur Market bünyesinde çalışan personellerin günlük çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde 1 saatlik çay ve yemek molanız olduğu için, firmada günlük geçireceğiniz süre 8.5 saat olarak belirlenmiştir.

Haftada bir gün izin hakkınız olabileceği gibi, yılınızı doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izin hakkınız da olabilmektedir. Ayrıca firmada haftalık değişen vardiya saatleriyle çalışıyorsunuz. Bu vardiya şekli akşamcı ve sabahçı olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Onur Market Maaşları

Onur Market bünyesindeki maaş sistemi de, tıpkı diğer firmalarda olduğu gibi işlemektedir. Firmada henüz yeni işe başlayanlar kasiyer, reyon personeli ve temizlikçi olarak göreve başlarlar. Bu personellerin alacağı ücret asgari ücreti geçmemektedir.

Firmada uzun yıllardır çalışan personeller de kasap, manav ve şarküteri gibi reyonların başında dururlar. Bu personeller tecrübeli oldukları için ve büyük alanlara hizmet ettikleri için maaşlar asgari ücretten %60 daha fazla orana çıkabilir. Ayrıca firmada prim usulü uygulanır ve personellerin yemek masrafları karşılanır.

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. Gerçekten güzel ve faydalı olmuş. Aklımda bulunan sorulara ilişkin cevap bulabildim.

  2. Ramazan dedi ki:

    Manav bölümünde calısabilirim 10 yıldır pazar işi yapıyorum

  3. Erkan dedi ki:

    Mersinde bir firmada 10 yıldır kasap olarak çalışıyorum tekrar İstanbula tasiniyorum ve burda kasap olarak çalışmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir