Nevgross İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2019Günümüzde Ankara merkezli olarak ortaya çıkan Nevgross firması, henüz yeni olduğu için iki şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor. İki şubesi olmasına rağmen her gün yeni ziyaretçiler tarafından uğrak yer haline gelmiş firmanın, ilerleyen zamanlarda yeni şubelerini açma olasılığı bulunuyor. Peki bakalım firmanın çalışma şartları nasıl ve maaşları ne kadar?

Nevgross Çalışma Şartları


Nevgross firmasında çalışan tüm personellerin günlük çalışma süreleri 9 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellerin belirlenen çalışma sürelerine çay ve yemek molaları da dahil edilmiştir. Buna nazaran firma, daima haftalık değişen vardiya sistemiyle de çalışmaktadır. Ayrıca haftada bir gün izi hakkınızın olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurursanız yıllık izin hakkınızı da alabilirsiniz.


Firma, genellikle hafta sonları yoğun olduğu için izinler hafta içi kullandırılır. Ayrıca yoğunluktan dolayı firmada fazla çalışırsanız gün sonunda %100 zamlı bir şekilde mesai ödemesi alabilirsiniz. Aynı zamanda resmi tatil günlerinde de aktif olarak çalışırsanız, kesinlikle mesai ödemesi alabiliyorsunuz.

Nevgross Maaşları

Nevgross firmasındaki maaşlar, personellerin rütbelerine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin firmada yeni işe başlayan personeller kasiyer veya reyon görevlisi olarak işe başlıyor. Bu rütbedeki çalışanlar asgari ücretten %15 oranında daha fazla ücret alırken kasap, manav ve şarküteri gibi büyük bölümlere bakan personeller, diğer firmaların verdiği ücretlerden %30 oranında daha fazla maaş veriyor.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Hüseyin dedi ki:

    Sizlerle çalışmak isterim.
    Hüseyin Arslan 1975 doğumlu.
    1998 ila 2017 yılları arasında Real hiper markette deterjan kozmetik kuru gıda konserve ve sütlük şefi olarak çalıştım

  2. Hacı pekuz dedi ki:

    MRH 1982 dogumluyum depocu olarak calışmak istyrm. Altındaģ KARAPÜRÇEK MH.İKAMET EDİYORM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir