Nokia 3,5 ve 6 Serileri Türkiye’ye Geliyor

Geçtiğimiz günlerde Barselona’da Mobil Dünya Kongresi üzerinden yeni cihazlarını tanıtarak telefon piyasasına farklı bir dönüş yapan Nokia, yeni modellerini Türkiye üzerinden satışa çıkarmayı planlıyor.

Nokia, son zamanlarda 3,5 ve 6 modelleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Tüm dünyada aynı anda satışa çıkarılan cihazlar, sadece Türkiye pazarlarında yer almamıştı. Nokia firmasının çalışmalarına bakacak olursak yeni modeller ülkemizde de satışa sunulacak.

Nokia 3

Nokia 3 modeli, 5.0 inç ekran kapasiteli bir cihaz. 2 GB ram desteğini barındıran cihazın hem önünde hem de arkasında iki adet 8MP kamera sensörü bulunuyor. Aynı zamanda cihazın batarya gücü de 2650mAh kapasitesinde.

Nokia 5

Nokia 5 modeli, diğer cihazlara göre biraz daha uygun ve daha iyi özelliklere sahip. Cihazın yine 2 GB RAM kapasitesi bulunuyor. Ön kamera kalitesi 8 MP, arka kamera kalitesi ise 13 MP. Cihazın batarya gücünü hatırlayacak olursak karşımıza 3000mAh değeri çıkıyor.

Nokia 6

5.5 inç ekran kapasitesi barındıran Nokia 6 modeli, şirketin en son ürettiği telefonlardan birisi. 4 GB Ram desteği bulunan modelde 16 MP arka kamera, 8 MP ön kamera kalitesini de görebiliyoruz. Nokia 6 modelinin batarya gücü de 5 modeli ile aynı. Nokia 6’nın batarya gücü 3000mAh değerinde.

Cihazların ülkemiz üzerinden satışa sunulacağı kesinleşti fakat şirket tarafından henüz net bir tarih açıklanmadı.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.