Android İçin En İyi Müzik Uygulamaları

Android cihazları için alternatif olarak müzik çalar uygulamaları arayan kullanıcılar ise uygulama mağazası Play Store’daki çok sayıda müzik çalar uygulaması arasında kayboluyor. Tabiki birçok uygulama aramalarda karşımıza çıkmakta bizde Android İçin En İyi Müzik Uygulamaları nı sizler için tanıttık.

Peki, bu kadar uygulama arasından en iyileri hangileri?

Android kullanıcılarına yönelik olarak en iyi müzik uygulamalarını sizin için derledik. Değerlendirme kıstasımızı uygulamaların Google Play Store’dan indirilme oranları ve kullanıcı yorumları oluşturdu.

Android İçin En İyi Müzik Uygulamaları

1-Black Player Music Player

Reklam içermeyen özelliği ile öne çıkan Black Player Music Player, MP3, WAV, OGG gibi standart yerel müzik dosyası formatlarını destekliyor.

Ekolayzer Build, BassBoost ve 3D Virtualizer veya harici Ekolayzer kullanma seçeneğini sunan uygulama, kişiselleştirilebilir uygulama içi çözümler içeriyor.

Uygulama içi ek satın almalar içeren uygulama, ücretsiz olarak  Google Play Store’dan indirilebiliyor.

16-06/05/blackplayer-music-player-android-app.jpg

2-Google Play Music

Google Play’in müzik uygulaması olarak kullanıcılara sunulan Google Play Music, Android kullanıcılarının genel tercihini oluşturuyor.

Uygulama, özel çalma listeleri oluşturma, şarkı sözlerini bulma yönünde destek, geniş kütüphanede şarkı arama gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor.

16-06/05/google-play-music-youtube-music-key.png

3- jetAudio Music Player

Basic 10 bant grafik ekolayzer, çeşitli ses efektlerine sahip müzik uygulaması, AM3D ses geliştirici, Bongiovi DPS gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor.

14 uygulama Widget’ı içeren jetAudio Music Player, uygulama içi satın almalar haricinde ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebiliyor.

16-06/05/jetaudio-music-player.png

4-Media Monkey

UPnP / DLNA sunucularından oyun, indirilmiş medya vb. uygulamalara erişimi barındıran Media Monkey, müzik haricinde diğer eğlence amaçlı çözümleri de kullanıcılara sunmayı amaçlıyor.

HTC cihazlarda Ses Beats ile uyumlu olan uygulama, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

16-06/05/media-monkey-2.jpg

 

5-n7 Player Music Player

Uygulama bünyesindeki müziklere ulaşmak için tek tek arama yapma sorununu odağına alan uygulama, tüm şarkıları uygulama ara yüzünde kullanıcılara sunuyor.

10 Bant ekolayzer ile yüksek kalitede müzik dinleme çözümünü kullanıcılara sunan uygulama, FLAC, OGG gibi formatları çalıştırabiliyor.

Google Play Store’da 4.5 orana sahip uygulama, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

16-06/05/n7-music-player.png

6-Neutron Music Player

32/64-bit ses render motoruna sahip uygulama, Android platformunda en kaliteil müzik çözümünü sunma hedefi ile hareket ediyor.

Nötron Parametrik EQ, Surround, çapraz besleme ve diğer dijital ses efektlerini içeren Neutron Music Player, SMB / CIFS veya UPnP / DLNA gibi kaynaklardan müzik çalabiliyor.

4 Haziran 2016 Cumartesi günü itibariyle güncellenen uygulama, ücretsiz olarak Google Play Store’dan sağlanabiliyor.

16-06/05/neutron-music-player.png

 

7-PlayerPro Music Player Trial

Player Pro Music Player’ın deneme sürümü olan uygulama, telefona uygulamayı indirmeden önce denemek isteyen kullanıcılara uygun olarak gözüküyor.

20’den fazla tema, Widget Paketi, DSP Paketi gibi seçenekler sunan uygulamanın, Pro sürümü indirildiği takdirde demo sürümünü silmeyi gerektiriyor.

Deneme sürümü ücretsiz olan uygulamanın Pro sürümü ise 11.95 TL fiyatı ile kullanıcılara sunuluyor.

16-06/05/playerpro_music_player_dfu3a.jpg

8-Poweramp

4 yıldır Google Play Store bünyesinde bulunan uygulama, 2.87 TL fiyatı ile Android kullanıcılarına sunuluyor.

Uygulamanın deneme sürümü ise ücretsiz olarak indirilebiliyor.

16-06/05/poweramp.jpg

9-Pulsar Music Player

Materyal tasarımı ile sahip olduğu animasyon ve görsellerle öne çıkan uygulama, kullanıcıların ilgi alanlarına göre sanatçı resimlerini ve albüm kapaklarını kullanıcılara sunabiliyor.

ID3 etiket düzenleme desteğine sahip uygulama, ekrana gömülü şarkı sözlerini kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Chromecast desteğini içeren uygulama, ücretsiz olarak Google Play Store’dan Android kullanıcılarına sağlanabiliyor.

16-06/05/pulsarmusic1.jpg

10-Shuttle Music Player

6 bant dahili ekolayzer ile bas desteğini güçlendiren uygulama, Google Play Store üzerindeki en iyi kullanıcı arabirimi olma iddiasını taşıyor.

id3 etiketi düzenleme, klasör tarama, ChromeCasting TV’ye aktarım özelliklerini içeren Shuttle Music Player, ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebiliyor.

16-06/05/shuttle.jpg

Android İçin En İyi Müzik Uygulamaları yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.