iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir?

iPhone ve iPad‘ler varsayılan olarak kişi listenizdeki numaraları gri bir daire içinde gösterirler. Bunun herhangi bir işlevi olmadığı gibi aslında o sıkıcı dairelerin yerini fotoğraflarla değiştirebilirsiniz. Bunu yapmaksa oldukça basit. iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir sorusunun cevabını yazımızda bulacaksınız.

Facebook bunu sizin için otomatik olarak yapıyor. Facebook‘ta ki arkadaşlarınız aynı zamanda kişi listenizde ekliyse kontaklarınız arasında fotoğrafıyla görüntüleniyor. Ancak cihazınız Facebook adresinizle eşli değilse bu işe yaramayacaktır. Bu durumda manuel olarak yapmanız gerekiyor.

iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir?

Kişiler uygulamasını çalıştırın bunun için ana ekranınızda ahize simgesini içeren yeşil uygulamayı kullanın.

iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir1

Fotoğraf eklemek istediğiniz kişiyi bulun ve sağ yukarıdan Düzenle yazısına dokunun. Düzenle butonunu kullandıktan sonra yeni ekranda artık gri dairenin içini Fotoğraf Ekle yazısı alacak. Bu yazıya dokunduktan sonra kameranızı kullanarak bir fotoğraf alabilir ya da mevcut medyalarınız arasından seçim yapabilirsiniz.,

Seçim yaptıktan sonra fotoğrafın bir önizlemesini daire içinde göreceksiniz. Daire fotoğrafın küçük halinde görüneceği alanı gösteriyor. Bunu hizaladıktan sonra seçimizi tamamlayın. Daha sonra Düzenle sayfasını sağ yukarıdan onaylayın. Hepsi bu. Artık biri sizi aradığında onu fotoğrafıyla beraber görebileceksiniz.

iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir? yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.