Gmail Hesap İsmini Hatırlamıyor Musunuz?

Gmail Hesap İsmini Hatırlamıyor Musunuz? Eğer Google hesabınızı unuttuysanız sizlere nasıl bulabileceğinizi aktarıyoruz.

Varsayalım ki 1 den fazla gmail hesabınız var, sizde belli bir zaman sonra bu kullanmadığınız hesaplara girmeye çalıştınız ve yahut bu hesaplar lazım oldu. Bırakın şifresini hatırlamamayı, o kadar zaman olmuş ki aklınızda mail adresi bile kalmamış.

Gmail Hesap İsmini Hatırlamıyor Musunuz?

İşte izlemeniz gereken yol;

– Gmail veya herhangi bir Google hesabına giriş yaparken, aşağıdaki resimde ki ekranla karşılaştığınız da Resimde de görüldüğü üzere İleri butonunun hemen altında ki ” Yardım Gerekiyor mu? “ linkine tıklayalım.
Gmail Hesap İsmini Hatırlamıyor Musunuz1
– Yukarıda ki Yardım gerekir mu ? linkine tıkladıktan sonra yeni açılan sekmeden “Kullanıcı adımı bilmiyorum” seçeneğini seçerek devam diyoruz.
Gmail Hesap İsmini Hatırlamıyor Musunuz2
– Devam dedikten sonra,
Gmail Hesap İsmini Hatırlamıyor Musunuz3
– “Kurtarma amaçlı kullanılacak telefon numaranızı girin ” seçeneğini seçerek açılan boşlukları dolduruyoruz. “Ben robot değilim” doğrulamasını da yaptıktan sonra,
– Cep telefonumuza gelen kodu girerek hesabımızı kurtarıyoruz.

Gmail Hesap İsmini Hatırlamıyor Musunuz4

Bu işlemlerde vermemiz gereken cep telefonu numarası, o mail adresini alırken kullanmış olduğumuz cep telefonu numarası olmalıdır. Aksi takdirde google veri tabanı ile eşleştiremeyip sürekli önünüze engeller çıkartacaktır.

Konumuz bu kadardı. Umarız ki faydalı olmuştur. Gerçekten ihtiyacı olan kişiler hesaplarını kolaylıkla geri alabilmişlerdir.

Gmail’de Göndermekten Vazgeçtiğiniz e-postayı Geri Getirme

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir