Nokia 3310 Yurt Dışında Satışlara Başladı

Nokia 3310 ilk olarak 2000 yılların Eylül ayında tanıtılmış olup günümüze kadar 126 milyon adet satılmıştır. Nokia 3310 modelinde modern görümüne sokup geçen sene Mobil Dünya Kongresinde tanıtılmış ve büyük bir ilgi yaklaşılmıştı.

Bugün itibari ile 3310 ruhu bozulmadan modern görünümle Birleşik Krallıkta satışa sunuldu. 49.99 pound yani Türk Lirası ile 230 TL den satışa sunulan telefonlar oldukça iyi bir fiyat ile pazara çıktı. Orijinal 3310 göre biraz daha küçük bir görünümde yer almakta olup renk renk ve daha modern bir görünüme sahip olmuştur.

Kendi geliştirilmiş olduğu işletim sistemine sahip olmakta olup buraya herhangi bir uygulama yüklemek mümkün olmuyor. 2.4 inç ekrana sahip olan telefon 2 megapiksel kamera ve microSD desteği sunmaktadır.

İnternette gezinti yapma imkanı da sağlamakta olup Opera tarayıcısı sayesinde internette gezinti imkanı tanıyor. İnternet bağlantısını ise 2G şebekesi ile sağlamakta olup pil ömrü gözleri dolduruyor. 31 gün bekleme süresine sahip olup 22 saatlik konuşma süresi ile şirketlerin tercih etmesinde en çok kullanılan telefon olması bekleniyor.

Dört farklı seçeneği ile piyasaya çıkan 3310 Birleşik Krallıkta Türkiye Saati ile birlikte 10.33 satışa çıkmıştır. Yakın zamanda ise Türkiye piyasasına girmesi beklenmekte olup Türkiye için satış fiyatları konusunda herhangi bir net bilgi bulunmamaktadır. Ancak fiyat aralığı 200 ile 300 TL arasında olacağı beklenmektedir.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.