Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Hesabı Açma

Öncelikli olarak iOS platformuna çıkış yapan oyunlar genellikle yayınlandıkları gün Türkiye App Store’da yer almıyor. Yeni Zelanda, Kanada gibi kullanımın diğer ülkelere nazaran daha az olduğu bölgelerde “test sürümü” etiketiyle indirilmeye açılıyorlar. Bu yazımızda Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Hesabı Açma işlemini adım adım gösteriyoruz.

iOS platformunda bazı oyunlar dünya ile aynı anda ülkemizde de çıkış yaparken, bazı oyunlar sadece yurt dışındaki kullanıcılara açılıyor. Soft launch olarak çıkış yapan bu oyunları indirip oynayabilmek için mağaza değişimi yapmak ne yazık ki işe yaramıyor. Türkiye App Store için oluşturduğunuz bir hesapla Kanada, Amerika, Yeni Zelanda gibi yurt dışında açılan diğer deyişle Türkiye App Store’da yerini almayan oyunları indirmeniz mümkün değil. Bu noktada oyunlar genellikle ilk olarak Kanada’ya açıldığından bir Kanada App Store hesabınızın olması yeterli olacaktır ancak bazen Kanada’dan sonra Amerika’daki kullanıcılara açılan, Türkiye’deki kullanıcılara ısrarla kapalı tutulan oyunlar da çıkabiliyor. Üçüncü olarak bir Amerika App Store hesabı açmanızda da fayda var.

Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Hesabı Açma

İster Amerika olsun, ister Kanada olsun yurt dışı kullanıma yönelik App Store hesabı açmak isteyen kullanıcıların yaşadığı en büyük sorun ise kredi kartsız üyelik açamamaları. Hesap oluştururken aşağıdaki adımları atlamadan takip ederseniz üyeliğinizi kredi kartınızı girmeden kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

  • Öncelikle mevcut App Store hesabınızdan çıkış yapıyorsunuz. (Ayarlar – iTunes ve App Store – Apple Kimliği – Çıkış Yap)

Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Hesabı Açma

  • App Store’u açıp herhangi bir ücretsiz uygulamayı indiriyorsunuz.

Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Hesabı Açma

  • Bu noktada “Yeni Apple Kimliği Yarat”ı seçiyorsunuz.

Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Hesabı Açma

  • Ülke seçimi yapıyorsunuz. (Amerika hesabı açacaksanız Amerika, Kanada hesabı açacaksanız Kanada’yı seçiyorsunuz.)

vShare ile App Store’daki Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir ?

Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Hesabı Açma

  • Klasik yeni hesap açarken karşımıza çıkan, derinlemesine okumadığımız hizmet şartlarını kabul ettiğinizi belirtiyorsunuz.

  • Bu sayfada Kanada/Amerika App Store hesabınıza bağlı geçerli bir e-posta adresi ve şifrenizi, ardından güvenlik bilgilerini giriyorsunuz.

  • Billing Information alanında kredi kartsız üyelik istediğinizden None’ı seçiyorsunuz. Billing Address bölümünde yurt dışı bir adres giriyorsunuz.

Kredi kartına ihtiyaç duymadan Amerika/Kanada App Store hesabı açmak bu kadar basit.

App Store’dan Para İadesi Alma

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.