Netflix Kevin Spacey ile İlişkisini Tamamen Kesme Kararı Aldı

Popüler Amerikan dizi House of Card’ ın devam sezonu olan 7. sezonunun çekimlerinin iptal edilmesinden sonra Netflix’ in Kevin Spacey ile ilgili yaptırımları sürdürmeye devam ediyor. Şimdi de Netflix Kevin Spacey ile tüm bağlarını tamamen koparma kararı aldı.

Kevin Spacey’ nin taciz davasının yaptırımları sürmeye devam ediyor. Şu an da yine başka bir popüler Netflix dizisi olan Star Trek: Discovery’ nin yıldız oyuncusu Anthony Rapp’ in 14 yaşındayken Kevin Spacey tarafından taciz edildiğine ilişkin itirafından bu yana, Kevin Spacey dört bir taraftan darbe almaya devam ediyor. House of Cards’ ın çekimi yapılan 7. sezonunun iptal edilmesinden sonra, şimdi de Netflix ne Kevin Spacey ile ne prodüktör ne de oyuncu olarak bu saatten sonra kesinlikle çalışmayacaklarını söyledi.

Netflix tarafından yapılan bu açıklamanın House Of Cards’ ın 6. sezonunun da iptal edilip edilmeyeceği anlamına da gelip gelmeceği şu an için bilinmiyor. Ancak popüler dizi House Of Cards’ ın prodüksyon şirketi ile çalışılmaya devam edileceği biliniyor.

Sadece House of Cards’ ın ünlü prodüktörlerinden biri olan Kevin Spacey ile artık kesinlikle çalışmayacak.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Kaan dedi ki:

    Açıkcası Kevin Spacey’nin nasıl bu duruma düştüğüne akıl sır ermiyor. O kadar ünlü bir oyuncu iken geçmişte yaptığı pis hatalar şimdi gün yüzüne çıktı. Gerçi yaşlanmıştı artık. Ama kendine yeni film ve dizilerde rol bulabilir mi bilinmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.